Když vaří múzy

Když vaří múzy - Jitka Novotná | Jesuslecitona.org

... 16 osobnostmi klasické hudby Všechny informace o produktu Kniha Když vaří múzy - Jitka Novotná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Když vaří múzy - Jitka Novotná ... Když vaří múzy - Jitka Novotná | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jídlo spojuje. I na to přišla Jitka Novotná, autorka kuchařky umělců s názvem Když vaří múzy. 16 osobností klasické hudby se v ní vyznává ze svého vztahu k jídlu a ... Když vaří múzy - nová kniha, mapující svět klasické hudby skrze výrazné interprety, jejich vzpomínky a v neposlední řadě i vztah k vaření a jídlu jako takovému.… Z kuloárů - Hudba Když vaří múzy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze ... SOUTĚŽ: Vyhrajte kuchařku Když vaří múzy | Babka kořenářka ... .… Z kuloárů - Hudba Když vaří múzy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Když vaří múzy 2014; Kniha Když vaří múzy je v. Přečtených: 2x: Nápověda - Podmínky...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Novotná
DIMENZE
11,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když vaří múzy.pdf

POPIS

Na čem si pochutná operní diva? Vymění někdy dirigent taktovku za vařečku? Zajímá vůbec muzikanta jídlo? Netradiční kuchařka přináší 16 rozhovorů s výraznými osobnostmi klasické hudby: Radek Baborák, Jiří Bělohlávek, Kateřina Englichová, Marie Fajtová, Jitka Hosprová, Simona Houda Šaturová, Jakub Hrůša, Marko Ivanović, Roman Janál, Ondrej Lenárd, Štefan Margita, Dagmar Pecková, Libor Pešek, Leoš Svárovský, Magdalena Švecová, Ivan Ženatý. Hlavním tématem je jídlo, ale nahlédneme také pod pokličku soukromého života umělců. Skrze jídlo, pití a vaření se v rozhovorech dostáváme k dosud neznámým příhodám, netušeným peripetiím i k osobnostním rysům, které až překvapivě korespondují s charakterem jednotlivých umělců i s jejich přístupem k hudbě a životu jako takovému. A samozřejmě dojde i na oblíbené recepty!

Chcete si přečíst knihu?Když vaří múzy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Novotná. Číst Když vaří múzy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY