Gramatika současné němčiny: s praktickými příklady

Gramatika současné němčiny: s praktickými příklady - - | Jesuslecitona.org

...mčiny. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Gramatika současné němčiny ... Gramatika současné němčiny -- s praktickými příklady ... . s praktickými příklady. autor neuveden. Info: Lingea, 2011 (1.) - brož., 176 str. EAN: 9788087471340 ISBN: ... Objednávejte knihu Gramatika současné italštiny s praktickými příklady v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nový, aktuální a zcela původní přehled ruské gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné ruské gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejednoho začátečníka nebo i středně pokročilého angličtináře mohou odradit. Gramatika současné portugalštiny: (s praktickými příklady). Gramatiku vytvořil autorský kolektiv pracovníků Ling ... Gramatika současné němčiny s praktickými příklady ... ... . Gramatika současné portugalštiny: (s praktickými příklady). Gramatiku vytvořil autorský kolektiv pracovníků Lingea. 1. vyd. Brno: Lingea, 2012. 143 s. Gramatika současné nizozemštiny s praktickými příklady. ... Přicházíme proto s novým, aktuálním a zcela původním přehledem nizozemské gramatiky. ... Cílem této příručky je poskytnout uživateli co nejjasnější přehled o současné nizozemské gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Používaním našej stránky súhlasíte s využitím cookies. ... JAZYKOVÉ UČEBNICE Nemecký jazyk Gramatika současné němčiny. Gramatika současné němčiny. S praktickými příklady. Kolektív autorov. Lingea , 2014 . Bežná cena: 6,78 € Naša cena: 5,42 € ... Podtitul: s praktickými příklady Rok vydání: 2015 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá ISBN: 978-80-87471-96-8 Počet stran: 208 Rozměry: 168,0 x 115,0 x 13,0 ... celá specifikace Recenze Gramatika současné řečtiny s praktickými příklady Gramatika současné němčiny s praktickými příklady - Nová autorská německá gramatika obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Obecné výklady jsme omezili na minimum a doplnili je přehlednými tabulkami. Důraz jsme kladli na j Zboží ze stejné kategorie - Gramatika současné francouzštiny s praktickými příklady. Défi 4 (B2) - Clé USB. Francouzština pro dospělé studenty Kód: 0341809 Gramatika současné němčiny. Předchozí obrázky Další obrázky. ... s praktickými příklady. Kompletní přehled německé gramatiky bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů. Gramatické jevy jsou vysvětlovány na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů. Každá kapitola obsahuje ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Gramatika současné němčiny: s praktickými příklady.pdf

POPIS

Nová autorská německá gramatika obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Obecné výklady jsme omezili na minimum a doplnili je přehlednými tabulkami. Důraz jsme kladli na jevy, které se od češtiny liší. Příručka je vytvořena podle nových pravopisných pravidel a příklady i výklady je respektují. 12 kapitol a 120 podkapitol Přehled nových pravidel německého pravopisu Přehled nepravidelných sloves, podrobný rejstřík Ukázkové stránky jsou z knihy.

Chcete si přečíst knihu?Gramatika současné němčiny: s praktickými příklady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Gramatika současné němčiny: s praktickými příklady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY