Flash Art 32-33/2014

Flash Art 32-33/2014 - - | Jesuslecitona.org

...í jejich produktů. - Flash Art 32-33/2014 Flash Art 32-33/2014 Nakladatel: Nadace Prague Biennale 2014 Anotace knihy " Flash Art 32-33/2014, autor kolektiv autorů " V 32-33 ... PDF 2019 - Obřad - Prazska PDF ... . čísle časopisu najdete: Umění rozpohybovat sklo: (Helena Kontová) Rozhovor s prezidentem české sklářské firmy LASVIT Leonem Jakimičem o výtvarné a designérské spolupráci při vytváření jejich produktů. Flash Art 32-33/2014 - kolektiv autorů . Flash Art Czech and Slovak Edition se zabývá aktuálními tendencemi a osobnostmi současného umění. Překladová část seznamuje čtenáře s děním na mezinárodní ... O poklad Ciboly PDF 2019 - Prazska PDF ... . Flash Art Czech and Slovak Edition se zabývá aktuálními tendencemi a osobnostmi současného umění. Překladová část seznamuje čtenáře s děním na mezinárodní scéně, zatímco české a slovenské články se soustředí na místní umělce. Flash Art Czech and Slovak Edition se zabývá aktuálními tendencemi a osobnostmi současného umění. Překladová část seznamuje čtenáře s děním na mezinárodní scéně, zatímco české a slovenské článk...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Flash Art 32-33/2014.pdf

POPIS

Přinášíme Vám nový design časopisu Flash Art Czech and Slovak Edition! Flash Art CZSK přebírá nový design z mezinárodní a italské edice. Inovativní vzhled je doprovázen novými rubrikami a novými myšlenkami.Nová identita Flash Artu byla vytvořená Maciejem Tajberem a Geou Politi v spolupráci se známým milánským grafickým studiem Massima Pitese. Nový design reflektuje charakter a historii, kterou Flash Art vytvořil během svoji 46leté existence a umožňuje jeho obsahu větší koherenci a aktuálnější expresivitu. Helena Kontová, editorka Flash Art Czech and Slovak Edition. Flash Art Czech and Slovak Edition je jediný časopis integrující slovenskou a českou uměleckou scénu. Jeho hlavním posláním je přinášet přehled aktuálních informaci o světovém, českém a slovenském uměleckém dění domácímu publiku, systematicky podporovat rozvoj kritického a teoretického myšlení o současném umění a podporovat permanentní informační výměnu domácího výtvarného dění s mezinárodní uměleckou scénou.

Chcete si přečíst knihu?Flash Art 32-33/2014 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Flash Art 32-33/2014 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY