Vúdú, zombie, karnevaly

Vúdú, zombie, karnevaly - Miloslav Stingl | Jesuslecitona.org

...ch a jihoamerických černochů. Vúdú, zombie, karnevaly ... Vúdú, zombie, karnevaly - Stingl Miloslav levně, cena 269 ... ... . Miloslav Stingl. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve ... Vúdú, zombie, karnevaly Autor Miloslav Stingl. Miloslav Stingl, žijící legenda cestopisné literatury, nás tentokrát zavádí do Nového světa mezi stále záhadnou a pozoruhodnou skupinu afroamerických obyvatel kontinentální Latinské Ameriky a ostrovů v Karibském moři. Elektronická kniha Vúdú, zombie, karnevaly na www.alza ... Vúdú, zombie, karnevaly za 7,80€ | Gorila ... . Elektronická kniha Vúdú, zombie, karnevaly na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vúdú, zombie, karnevaly od ostatních... Vúdú, zombie, karnevaly (e-kniha) Autor: Miloslav Stingl. Autor líčí poutavým a zároveň přehledným způsobem fascinující dějiny a kulturu Afroameričanů. Černoši přišli do Nového světa poprvé před pěti stoletími. Každý dobře ví, že ... Kupte knihu Vúdú, zombie, karnevaly od Miloslav Stingl na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Téma/žánr: Afroameričané - Afroameričané - Afroameričané - Afroameričané - afroamerická kultura - africká náboženství - rituály a obřady - vúdú (kult) - zombie - karnevaly - Latinská Amerika - Karibská oblast, Počet stran: 339, Cena: 198 Kč, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: JOTA Vúdú, zombie, karnevaly a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Vudu, zombie, karnevaly (2015) Stingl Miloslav - Biografie cestovatelské legendy (2015) - souborná autorizovaná biografie, autor: Adam Chroust Sex v pěti dílech světa (2017) - audiokniha, načetl Tomáš Jirman Vúdú, zombie, karnevaly Miloslav Stingl, žijící legenda cestopisné literatury, nás tentokrát zavádí do Nového světa mezi stále záhadnou a pozoruhodnou skupinu afroamerických obyvatel kontinentální Latinské Ameriky a ostrovů v Karibském moři. Vydáme se do Venezuely, Brazílie a zejména na četné ostrovy Antil - na Haiti ... O čem je kniha Vúdú, zombie, karnevaly? Miloslav Stingl, žijící legenda cestopisné literatury, nás tentokrát zavádí do Nového světa mezi stále záhadnou a pozoruhodnou skupinu afroamerických obyvatel kontinentální Latinské Ameriky a ostrovů v Karibském moři. 0 hodnoc...

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Stingl
DIMENZE
11,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Vúdú, zombie, karnevaly.pdf

POPIS

Miloslav Stingl, žijící legenda cestopisné literatury, nás tentokrát zavádí do Nového světa mezi stále záhadnou a pozoruhodnou skupinu afroamerických obyvatel kontinentální Latinské Ameriky a ostrovů v Karibském moři. Vydáme se do Venezuely, Brazílie a zejména na četné ostrovy Antil – na Haiti, Kubu, Bahamy, Jamajku, Bermudy a mnohé další. Autor líčí poutavým a zároveň přehledným způsobem fascinující dějiny a kulturu Afroameričanů. Černoši přišli do Nového světa poprvé před pěti stoletími. Každý dobře ví, že nepřišli z vlastní vůle, ale byli zavlečeni jako zvěř na otrokářských lodích. Během této dlouhé doby tu otročili na plantážích, bojovali v desítkách povstání a vzpour, prchali do zdejších pralesů a zakládali si v nich své státečky. Díky svébytnému charakteru etnika jejich kultury nezanikly, ale na mnoha místech se rozvinuly. Stingl nám tak může odhalit tajemství zvané vúdú, děsivou záhadu haitských zombie a zachytit vzrušující atmosféru tanců a karnevalů, kdy bubny jakoby skutečně ožívají. Vydejte se i vy za těmito černými bohy Ameriky. Kniha vychází s doprovodným textem afrikanistky a antropoložky Kateřiny Mildnerové pojednávajícím o unikátním náboženském fenoménu Mama Tchamba, který je významně vázán právě na zaoceánský obchod s otroky. Velikost souboru 50Mb.

Chcete si přečíst knihu?Vúdú, zombie, karnevaly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Stingl. Číst Vúdú, zombie, karnevaly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY