Hrají a vzpomínají Plzeňáci

Hrají a vzpomínají Plzeňáci - Alena Martínková | Jesuslecitona.org

...výjimečného postavení mezi regionálními rozhlasovými stanicemi ... Hrají a vzpomínají Plzeňáci | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Inzerát Alena Martínková - Hrají a vzpomínají Plzeňáci . v okrese Prachatice, cena 60Kč, od farm-thief na Sbazar.cz. Popis: Knížka vzpomínek zavádí čtenáře do plzeňského rozhlasu 60. a 70. let minulého století, do doby jeho slavné éry a výjimečného postavení mezi regionálními rozhlasovými stanicemi. Titul knížky je odvozen z názvu pořadu Hrají a zpívají ... H ... PLZEŇÁCI, dudácká muzika - YouTube ... . Titul knížky je odvozen z názvu pořadu Hrají a zpívají ... Hrají a vzpomínají Plzeňáci - Alena Martínková. Knížka vzpomínek se dvěma CD zavádí čtenáře do plzeňského rozhlasu 60. a 70. let minulého století, do doby jeho slavné éry a výjimečného postavení mezi regionálními rozhlasovými stanicemi. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Alena Martínková. 210 Kč Hrají a vzpomínají Plzeňáci | Alena Martínková . Hrají a vzpomínají Plzeňáci | ... . Podmínky, které ke své práci tehdy měly, si dnes už neumíme ani představit. Součástí publikace jsou 2 CD - jedno s lidovými písničkami z pořadu Hrají a zpívají Plzeňáci a druhé s výběrem skladeb z tvorby skladatelů, kteří zde v té době působili: Zdeněk ... Hrají a vzpomínají Plzeňáci + 2CD - Martínková Alena . Knížka vzpomínek se dvěma CD zavádí čtenáře do plzeňského rozhlasu 60. a 70. let minulého století, do doby jeho slavné éry a výjimečného postavení mezi regionálními rozhlasovými stanicemi. Hrají a vzpomínají Plzeňáci Autor: Alena Martínková Jubilejní publikace připomíná slavnou éru plzeňského rozhlasu 60. a 70. let 20. století a ukazuje jeho zákulisí. „Hudba je lékem na trápení duše." (Quintus Flaccus Horatius) Milujete hudbu? Pokud ano, tak se ocitáte v té správné kategorii. Naleznete zde knihy zabývající se výhradně muzikou. Zajímáte se o rock, pop, hip-hop, elektronickou hudbu, reggae, atd.? Naleznete zde biografie Vašich oblíbených skupin a zpěváků od Boba Marleyho, přes Pink Floyd a Beatles až po Michaela ... Hrají a vzpomínají Plzeňáci - Alena Martínková Knížka vzpomínek se dvěma CD zavádí čtenáře do plzeňského rozhlasu 60. a 70. let minulého století, do doby jeho slavné éry a výjimečného postavení mezi regionálními rozhlasovými stanicemi. Zdeněk Bláha byl autorem a realizátorem velmi populárního folklorního pořadu Hrají a zpívají Plzeňáci vysílaného pražským rozhlasem v letech 1958-98, za nějž obdržel Cenu Československého rozhlasu (1986). Hrají a vzpomínají Plzeňáci + 2CD - Alena Martínková . Knížka vzpomínek se dvěma CD zavádí čtenáře do plzeňskéh...

INFORMACE

AUTOR
Alena Martínková
DIMENZE
12,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrají a vzpomínají Plzeňáci.pdf

POPIS

Knížka vzpomínek se dvěma CD zavádí čtenáře do plzeňského rozhlasu 60. a 70. let minulého století, do doby jeho slavné éry a výjimečného postavení mezi regionálními rozhlasovými stanicemi. Titul knížky je odvozen z názvu pořadu Hrají a zpívají Plzeňáci, který se pro svoji oblibu vysílal z Plzně od roku 1958 nepřetržitých čtyřicet let.V oživených vzpomínkách vybraných osobností může čtenář nahlédnout do zákulisí rozhlasu a přiblížit si dobu, ve které tvořily. Podmínky, které ke své práci tehdy měly, si dnes už neumíme ani představit.Součástí publikace jsou 2 CD – jedno s lidovými písničkami z pořadu Hrají a zpívají Plzeňáci a druhé s výběrem skladeb z tvorby skladatelů, kteří zde v té době působili: Zdeněk Lukáš, Jaroslav Krček, Jan Málek, Jiří Teml a Jan Slimáček. Kniha vychází k Roku české hudby 2014, k projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 a k 70. výročí Českého rozhlasu Plzeň.

Chcete si přečíst knihu?Hrají a vzpomínají Plzeňáci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Martínková. Číst Hrají a vzpomínají Plzeňáci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY