Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo

Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo - Ladislav Smoljak, | Jesuslecitona.org

...ory všem peripetiím a nepřízním režimu, času i osudu ... Divadlo Járy Cimrmana - Divadlo, které se proslavilo ... ... . Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo - Zdeněk Svěrák, Jaroslav Weigel, Ladislav Smoljak v 31 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Divadlo Járy Cimrmana - Divadlo, které se proslavilo kniha od: Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel. 92 % ... Kniha Divadlo Járy Cimrmana - Divadlo, které s ... Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo ... . 92 % ... Kniha Divadlo Járy Cimrmana - Divadlo, které se proslavilo Přidat komentář. 1amu. 1 24.04.2018. Ano jde o skvost, já jsem publikaci nesehnal v knihkupectví, ale zakoupil přímo v DJC před hrou "Blaník". ... Divadlo Járy Cimrmana + DVD: divadlo , které se proslavilo Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu - Divadla Járy Cimrmana. Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Weigel Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo... Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu - Divadla Járy Cimrmana. 29. října - proběhne na půdě DJC křest knihy Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo; 3. listopadu - v Krajské vědecké knihovně v Liberci proběhne vernisáž výstavy Jára Cimrman - světoběžník a vynálezce Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu - Divadla Járy Cimrmana. Divadlo, které se proslavilo. SMOLJAK Ladislav, SVĚRÁK Zdeněk. Info: Computer Press, 2014 (1.) - váz., 64 str. Příl. DVD EAN: 9788026403241 Divadlo Járy Cimrmana. Kdo napsal knihu Divadlo Járy Cimrmana? Autorem je Zdeněk Svěrák, Jaroslav Weigel, Ladislav Smoljak. Hodnocení, r...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Smoljak,
DIMENZE
7,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo.pdf

POPIS

Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu – Divadla Járy Cimrmana. Na šedesáti čtyřech stranách exkluzivní obrazové knihy vás čeká obsáhlá exkurze dějinami divadla, které se nakonec proslavilo, navzdory všem peripetiím a nepřízním režimu, času i osudu. Dějepisný text kronikáře Zdeňka Svěráka vás provede historií divadla od počátků až po současnost, seznámí vás s osobnostmi, které se jí více nebo méně účastnily, a nabídne vám příběhy veselé i vážnější. Kniha je seřazena chronologicky podle vzniku jednotlivých divadelních her. S pomocí bohaté fotografické a obrazové dokumentace vás provede jednotlivými hrami a jejich obsazením z dob dávno i nedávno minulých, ale stanete se tu také svědky osudových setkání, z nichž některá vás možná překvapí. Publikaci doplňuje více než třicet jedinečných dobových dokumentů, z nichž některé se tu svého zveřejnění dočkaly poprvé. V knize mimo jiné naleznete: původní protokol o vzniku Divadla Járy Cimrmana obal první vydané desky Divadla Járy Cimrmana – Dlouhý, Široký a Krátkozraký dopis ideologické komisi ONV Praha 10 s – další – obhajobou existence divadla autentické návrhy scény a kostýmů pro hru Lijavec v kresbě J. Weigela dopis Z. Svěráka a V. Kotka soudružce předsedkyni J. Švorcové plakát zvoucí na představení Záskoku v Národním divadle ...a mnohem více.

Chcete si přečíst knihu?Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Smoljak,. Číst Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY