Valdštejn: Životopis mocnáře

Valdštejn: Životopis mocnáře - Robert Rebitsch | Jesuslecitona.org

... Valdštejn - životopis mocnáře, 240 str ... Valdštejn: Životopis mocnáře - Robert Rebitsch | Databáze knih ... ., ISBN: 978-80-86829-89-0, 1. vyd., Bohumír Němec - Veduta, České Budějovice 2014 Valdštejn Životopis mocnáře. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Valdštejn: Životopis mocnáře knih ... Albrecht z Valdštejna ... . ... Valdštejn: Životopis mocnáře kniha od: Robert Rebitsch. 85 % 4 hodnocení ... Valdštejn. Životopis mocnáře. Robert Rebitsch . Skladem: 2 ks: Číslo produktu: 5817: STAV: ... Populárně koncipovaný životopis, vydaný v originále prestižním nakladatelstvím Böhlau, se nesnaží podat vyčerpávající detaily vévodových osudů, ale koncentruje se na jejich zásadní momenty a i po staletích rozporuplné ... Kniha 'Rakouský historik Robert Rebitsch již českému čtenáři jistě není zcela neznámý - po překladu Matyáše Gallase nyní, v roce valdštejnského výročí, na trh přichází jeho další kniha spojená nejúžeji s českou historií, a to biografie císařského generalissima Albrechta z Valdštejna. Populárně koncipovaný životopis, vydaný v originále prestižním ... Životopis mocnáře. REBITSCH Robert. Info: Veduta, 2014 (1.) - váz., 240 str. Z něm. přel. J. Kilián EAN: 9788086829890 Nová kniha Valdštejn - Životopis mocnáře autora Roberta Rebitsche se na knižním trhu objeví již v příš...

INFORMACE

AUTOR
Robert Rebitsch
DIMENZE
5,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Valdštejn: Životopis mocnáře.pdf

POPIS

Rakouský historik Robert Rebitsch již českému čtenáři jistě není zcela neznámý - po překladu Matyáše Gallase nyní, v roce valdštejnského výročí, na trh přichází jeho další kniha spojená nejúžeji s českou historií, a to biografie císařského generalissima Albrechta z Valdštejna. Populárně koncipovaný životopis, vydaný v originále prestižním nakladatelstvím Böhlau, se nesnaží podat vyčerpávající detaily vévodových osudů, ale koncentruje se na jejich zásadní momenty a i po staletích rozporuplné otázky. Jak si dokázal vypracovat své nevídané postavení, byl opravdu tak skvělým vojevůdcem, a hlavně: zradil císaře, nebo byl sám zrazen? Autorův výzkum současně shrnuje nejnovější poznatky zahraničního valdštejnského bádání.

Chcete si přečíst knihu?Valdštejn: Životopis mocnáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Rebitsch. Číst Valdštejn: Životopis mocnáře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY