Ukradený potenciál

Ukradený potenciál - Claudio Depeyrac | Jesuslecitona.org

...ání ve školách jednostranné, kolik lidí nikdy v životě nebude vědět, co přesně chce ... Kniha: UKRADENÝ POTENCIÁL - Claudio Depeyrac | Knihy.ABZ.cz ... . Objednávejte knihu Ukradený potenciál v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ukradený potenciál - Depeyrac Claudio Kniha Ukradený potenciál pojednává o dnešní společnosti, která je materialistická a velmi lehce ovlivnitelná. Autor knihy během svého působení v oblasti investic do soukromých firem měl možnost ve ... potenciál - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Autor knihy během svého působení v oblasti investic do soukromých firem měl možnost velmi zblízka pozorovat rozdíly mezi opravdovými investory a začínajícími podnikateli. Učte se svými chybami a od těch, kteří umějí vydělávat. To jsou jen některé z tezí nové knihy Ukradený potenciál. Autor Claudio Depeyrac v ní nabízí recept, jak najít v životě skutečné hodnoty a naplnění. On na to nevypadá, ale má skrytý potenciál. Věř mi! Karel má potenciál v té politice něco změnit. S takovým potenciálem se musí jít na burzu. Odhalte svůj potenciál. V genovém inženýrství je obrovský potenciál. Potenciál někdy není na první pohled vidět. Každý pracovník má mít potenciál postoupit na lepší pozici. Ukradený potenciál - tištěná kniha. Nová kniha českého podnikatele Michala Mrhače, jednoho ze zakladatelů prvního českého investičního klubu, s názvem Ukradený potenciál ukazuje značný potenciál stát se bestselerem. Autor knihy se denně setkával s multimilionáři a začínajícími podnikateli, a odhaluje značné ... Kniha UKRADENÝ POTENCIÁL pojednává o dnešní společnosti, která je materialistická a velmi lehce ovlivnitelná. Autor knihy během svého působení v oblasti investic do soukromých firem měl možnost velmi zblízka pozorovat rozdíly mezi opravdovými investory a začínajícími podnikateli. Při pátrání po příčinách neúspěchu začínajících podnikatelů, kdy 40% firem ... Každý tu hledá nějaký vážný vztah, ale jak je vidět,tak hlavne kouka po kráse, vzhledu a štíhlosti. Ten kdo opravdu nekoho hleda,tak by se měl zamyslet a zaměřit na to,co má člověk v hlavě a hlavne uvnitř v srdci.To mu snad napoví,jak se má zachovat a koho vlastně hledá.A ti co tu jsou zadání,tak by si měly spíš hledět toho,co mají doma.A pokud jde o mně, tak ... Off-line. Od svých jednadvaceti let se ve svém investičním klubu potkával s multimilionáři. Viděl stovky podnikatelských záměrů a nyní vydává vlastní knihu s názvem Ukradený potenciál.V této unikátní publikaci popisuje, jak markantní rozdíly jsou mezi investorem a člověkem s nápadem. Ukradený potenciál autor: Depeyrac Claudio doporučená cena: 349 K ......

INFORMACE

AUTOR
Claudio Depeyrac
DIMENZE
6,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradený potenciál.pdf

POPIS

Kniha UKRADENÝ POTENCIÁL pojednává o dnešní společnosti, která je materialistická a velmi lehce ovlivnitelná. Autor knihy během svého působení v oblasti investic do soukromých firem měl možnost velmi zblízka pozorovat rozdíly mezi opravdovými investory a začínajícími podnikateli. Při pátrání po příčinách neúspěchu začínajících podnikatelů, kdy 40% firem zkrachuje první rok, autor došel ke zjištění, že velká část dnešní populace je bohužel obětí současného systému (špatné vzdělání, nedostatečné informace, dluhy, dezinformace v médiích, nedostatek času apod.), spousta lidí zákonitě proto dnes nemůže být úspěšná, i když se velmi snaží.

Chcete si přečíst knihu?Ukradený potenciál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claudio Depeyrac. Číst Ukradený potenciál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY