Slade Story: Příběh rockové legendy

Slade Story: Příběh rockové legendy - Zdeněk Šotola | Jesuslecitona.org

...rockové legendy . Biografie, mapující vzestupy a pády jedné z nejvýraznějších a nejoriginálnějších skupin v dějinách populární hudby, kapely, k jejímuž odkazu se hlásí taková slavná jména světového hard rocku a heavy metalu, jako například Judas Priest, Iron Maiden, Def Leppard či Metallica ... Slade Story - Příběh rockové legendy od 217 Kč - Heureka.cz ... . Podnázev: Příběh rockové legendy Historie britské rockové skupiny Slade v původní knize českého autora sleduje vývoj této legendární glam-rockové kapely, jejíž zlaté období spadá do první poloviny 70. let 20. Příběh rockové legendy. 100% 5 1. ... O čem je kniha Slade Story? Počátkem 70. let viděla britská veřejnost ve čtveřici mládenců z průmyslového Wolverhamptonu nástupce nedávno rozpadlých Beatles. Byli čtyři jako oni, hráli na stejné nástroje jako oni, vzbuzovali davové šílenství ja ... Slade Story - Příběh rockové legendy - Home | Facebook ... . let 20. Příběh rockové legendy. 100% 5 1. ... O čem je kniha Slade Story? Počátkem 70. let viděla britská veřejnost ve čtveřici mládenců z průmyslového Wolverhamptonu nástupce nedávno rozpadlých Beatles. Byli čtyři jako oni, hráli na stejné nástroje jako oni, vzbuzovali davové šílenství jako oni, sázeli jeden hit za ... Příběh rockové legendy (e-kniha) Autor: Zdeněk Šotola Historie britské rockové skupiny Slade v původní knize českého autora sleduje vývoj této legendární glam-rockové kapely, jejíž zlaté období spadá do první poloviny 70. let 20. ... E-kniha: Slade Story - Příběh rockové legendy (Zdeněk Šotola). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Slade Story Příběh rockové legendy . Zdeněk Šotola; Zdeněk Šotola . 5,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Umenie. Všetky knihy autora . Hudební e-knihkupectv í, 2014. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Hudební e-knihkupectví, 2014 ... Kniha: Thin Lizzy Story - Příběh rockové legendy - Zdeněk Šotola. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. ... ve kterém se autor zabýval osudy glam rockového kvarteta Slade. (příběh rockové legendy) Předmětná hesla Thin Lizzy (hudební skupina) Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Šotola Zdeněk - Slade Story -- Příběh rockové legendy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šotola Zdeněk - Slade Story -- Příběh rockové legendy....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šotola
DIMENZE
12,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Slade Story: Příběh rockové legendy.pdf

POPIS

Počátkem 70. let viděla britská veřejnost ve čtveřici mládenců z průmyslového Wolverhamptonu nástupce nedávno rozpadlých Beatles. Byli čtyři jako oni, hráli na stejné nástroje jako oni, vzbuzovali davové šílenství jako oni, sázeli jeden hit za druhých jako oni, takže když zemřel král, ať tedy žije nový král! Slade však chtěli být Slade, a naštěstí jimi také zůstali. Tato biografie mapuje vzestupy a pády jedné z komerčně nejúspěšnějších britských kapel 70. let od jejího vzniku až po rozpad v roce 1992 - kapely, jejíž vliv na vývoj světového rocku a popu zůstává dodnes plně nedoceněn, byť se k jejímu odkazu hlásily a hlásí takové veličiny světového hudebního showbyznysu jako Kiss, Nirvana, Ramones, Sex Pistols, Oasis, Mötley Crüe, Def Leppard, Twisted Sister a řada dalších.

Chcete si přečíst knihu?Slade Story: Příběh rockové legendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šotola. Číst Slade Story: Příběh rockové legendy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY