Cesta životem: Vývojová psychologie

Cesta životem: Vývojová psychologie - Pavel Říčan | Jesuslecitona.org

...vypráví s co největším využitím poznatků psychologie, sociologie a dalších vědních oborů ... Cesta životem, vývojová psychologie - Pavel Říčan ... ... . Opírá se přitom zejména o koncepci tzv. biodromální psychologie, o poznatky psychoanalytiků a sociálních ... Cesta životem - Pavel Říčan. Vývojová psychologie; třetí vydání Vývojová psychologie I Prezentace z pednášky 1. a 2. v JS 2006 Alena Uhrová, Pavel Humpolíek Psychologický ústav FF MU KATALOGIZACE V KNIZE - NÁRODNÍ KNIHOVNA ČR Říčan, Pavel Cesta životem : vývojová psychologie / Pavel Říčan. -Vyd. 2. -- Praha : Portál, 2006. -- 390 s. : il. ISBN 80-7367-124-7 159 ... Program přednášky ... Psychologie | Cesta životem | Nakladatelství Portál ... . -Vyd. 2. -- Praha : Portál, 2006. -- 390 s. : il. ISBN 80-7367-124-7 159 ... Program přednášky Výuka vývojové psychologie na PsÚ FF MU Komentář k doporučené literatuře Vývojová psychologie v systému věd VP jako věda: předmět, cíl, metody, teorie, terminologie Základní pojmy VP Přehled teorií Seznámení s nejzákladnějšími teoriemi psychického vývoje Vývojová období: důležité pojmy...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Říčan
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta životem: Vývojová psychologie.pdf

POPIS

Průběh lidského života jako celek, od mateřského lůna až po smrt. Publikace obsahuje dlouhý a složitý příběh lidského života a autor jej vypráví s co největším využitím poznatků psychologie, sociologie a dalších vědních oborů. Opírá se přitom zejména o koncepci tzv. biodromální psychologie, o poznatky psychoanalytiků a sociálních psychologů (koncepce E. Eriksona o vývojových stadiích a úkolech), ale pochopitelně nepřehlíží ani poznatky biologicky nebo kognitivně orientovaných badatelů. Výsledkem je kniha, která je víc než jen fundovaným a čtivým uvedením do jednoho vědního oboru - je průvodcem čtenáře po jeho vlastním životě a pomocníkem v jeho utváření.

Chcete si přečíst knihu?Cesta životem: Vývojová psychologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Říčan. Číst Cesta životem: Vývojová psychologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY