Vily slavných

Vily slavných - Václav Junek | Jesuslecitona.org

...aroslava Preisse ... Všetky informácie o produkte Kniha Slavné vily slavných - Václav Junek, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Slavné vily slavných - Václav Junek ... Slavné vily Olomouckého kraje levně, cena 233 Kč ... ... . Vily slavných Autor: Junek, Václav Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072295333 ISBN: 978-80-7229-533-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 14 × 21,2 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Vila s adresou: Rožnov pod Radhoštěm, Javornická 688 Foto: Archiv publikace Slavné vily Zlínského kraje. Novinky.cz Bydlení Tipy a trendy Rožnovská vila od slavných architektů nezapře inspiraci zahraniční tvorbou . Rožnovská vila od slavných architektů nezapře inspiraci zahraniční tvorbou ... Rožnovská vila od slavných architektů nezapře inspiraci ... ... . Novinky.cz Bydlení Tipy a trendy Rožnovská vila od slavných architektů nezapře inspiraci zahraniční tvorbou . Rožnovská vila od slavných architektů nezapře inspiraci zahraniční tvorbou . 10. 3. 2020, 11:28 Vily slavných 239 Kč 169 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení . Nejvýznamnější vily jsou popsány zde. V tištěné formě si o slavných barrandovských vilách si můžete přečíst v publikaci „Slavné stavby". Vycházka představí osobité vily slavných architektů, umělců a předních kulturních osob své doby, z nichž každá zrcadlí osobnost svého autora. Ve vile, kde bydlel armádní generál Pellé návštěvníky překvapí galerie a kavárna s krásně upravenou zahradou. Kniha: Vily slavných Autor: Václav Junek Další kniha autora s podobnou tematikou (2013 vyšly Slavné vily slavných) přibližuje další známé české osobnosti a vily, které si postavily nebo obývaly v Praze i na jiných místech ... Parazitují na bezejmenných i slavných osobnostech. Na aukci domu v exkluzivní čtvrti Bel Air, který patřil herci Nicolasi Cageovi, se nedávno nikdo neodhodlal podat ani minimální nabídku 10,4 milionu dolarů. Majitelem se proto stal držitel hlavní půjčky, společnost Citibank. ... Dnes jsou vily celebrit ohrazeny dvoumetrovými ... SLAVNÉ VILY SLAVNÝCH, vypravené společně s cenným dobovým, ale i současným původním fotografickým materiálem, jsou možná svérázným a u nás zat...

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Vily slavných.pdf

POPIS

Názory na tuto knížku mohoubýt různé. Třeba už proto, že se – jak doufám – značně liší od literatury již vydané na obdobné téma. Jejím podtitulem by totiž mohlo být motto „Můj dům – můj hrad“, anebo povzdechnutí: „Všude je něco!“. Právě proto, že lidé jsme všichni, neseme s sebou každý často i hodně těžký náklad, přidělovaný nám životem, jenž žijeme. Stejně jako hrdinové, jimž se v této publikaci věnuji. Zejména z tohoto úhlu jsem hleděl na jejich domy a obydlí. Navíc s otázkou jak silně se jejich osudy otiskly v těchto zdech. Anebo jak naopak kvality jejich příbytků poznamenaly je. Dost možná, že se někde se čtenářem neshodneme. Už proto, že každý akceptuje sdělené i viděné jinak, obvykle po svém. Myslel jsem však svou věc dobře a budu si velmi vážit toho, jestliže alespoň trochu laskavý čtenář uzná, že jsem dělal, co jsem mohl.

Chcete si přečíst knihu?Vily slavných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Vily slavných Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY