Král pirátů: Změna 2

Král pirátů: Změna 2 - Robert Anthony Salvatore | Jesuslecitona.org

... nikdy nebudou stejné! Město Luskan drží už dlouho ve své moci Mystické bratrstvo, když se ale ukáže, jak prohnilé ve skutečnosti je, na pomoc městu, které se stalo útočištěm nejnebezpečnějších pirátů na Mečovém pobřeží, přispěchá kapitán Deudermont ... Forgotten Realms - Změna: Král pirátů - Robert Anthony ... ... . Má jediný úkol - jednou provždy porazit skutečnou moc stojící ... Nakupte společně - Změna. Kniha Změna 2 - Král pirátů patří do série Změna.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 440 Kč. Koupit Koupit eknihu. Drizzt se vrací do Luskanu a Říše už nikdy nebudou stejné! Město Luskan drží už dlouho ve své moci Mystické bratrstvo, když se ale ukáže, jak prohnilé ve skutečnosti ... Král pirátů: Změna 2 - KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 440 Kč. Koupit Koupit eknihu. Drizzt se vrací do Luskanu a Říše už nikdy nebudou stejné! Město Luskan drží už dlouho ve své moci Mystické bratrstvo, když se ale ukáže, jak prohnilé ve skutečnosti je, na pomoc městu, které se stalo útočištěm nejnebezpečnějších pirátů na Mečovém pobřeží, přispěchá kapitán Deudermont. Všechny informace o produktu Kniha Změna 2 - Král pirátů - Salvatore R. A., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Změna 2 - Král pirátů - Salvatore R. A.. Král pirátů Autor: Salvatore, Robert Anthony Nakladatel: Fantom Print EAN: 9788073982812 ISBN: 978-80-7398-281-2 Originál: The Pirate King Překlad: Niklová, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Změna 2 - Král pirátů - 30 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 289,00 Kč ... Změna 2 - Krá...

INFORMACE

AUTOR
Robert Anthony Salvatore
DIMENZE
11,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Král pirátů: Změna 2.pdf

POPIS

Drizzt se vrací do Luskanu a Říše už nikdy nebudou stejné! Město Luskan drží už dlouho ve své moci Mystické bratrstvo, když se ale ukáže, jak prohnilé ve skutečnosti je, na pomoc městu, které se stalo útočištěm nejnebezpečnějších pirátů na Mečovém pobřeží, přispěchá kapitán Deudermont. Má jediný úkol – jednou provždy porazit skutečnou moc stojící za zkorumpovanou metropolí: zlotřilého kostěje a jeho kliku temných čarodějů z Věže mystických věd. Ale ti mají v rukávech pěkných pár triků a stejně tak i pirátští kapitáni, kteří by chtěli vidět padnout obě strany. Zachránit město před sebou samotným možná nebude tak snadné, jak si Deudermont představuje, a když si Drizzt uvědomí, že mu jeho záměr nedokáže vymluvit, bude nucen mu pomoci.

Chcete si přečíst knihu?Král pirátů: Změna 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Anthony Salvatore. Číst Král pirátů: Změna 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY