Vnitřní nazírání: Nová věda osobní transformace

Vnitřní nazírání: Nová věda osobní transformace - Daniel J. Siegel | Jesuslecitona.org

...nformace o produktu. Hodnocení a recenze Vnitřní nazírání Nová věda osobní ... Kniha: Vnitřní nazírání - Daniel J. Siegel | Knihy.ABZ.cz ... ... Objednávejte knihu Vnitřní nazírání - Nová věda osobní transformace v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vnitřní nazírání Nová věda osobní transformace EAN/ISBN 9788073878009 Autor Daniel J. Siegel Druh tovaru Kniha Rok vydania 2014/10 Rozsah 352 Rozmer 150×208×27 mm Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 25% FILOZOFIA Psychológia Vnitřní nazírání. Vnitřní nazírání. Nová věda osobní transformace. Daniel J. Siegel, 2014 . ... Vnitřní nazírání - Daniel J. Siegel - Triton - Lékařské ... ... . Vnitřní nazírání. Nová věda osobní transformace. Daniel J. Siegel, 2014 . Bežná cena: 18,15 € Naša cena: 17,24 € (ušetríte: 5% ... Pomocí vnitřního nazírání můžeme provádět pozitivní změny ve svém mozku - a ve svém životě. ... Vnitřní nazírání - Nová věda osobní transformace Daniel J. Siegel. ... Většina lidí přichází na svět s mozkovým potenciálem pěstovat si vnitřní nazírání, ale neurální obvody v jeho základu se mohou řádně rozvíjet pouze na podkladě zkušeností. U některých lidí, například u jedinců s autismem a příbuznými ... Vnitřní nazírání. Nová věda osobní transformace. Daniel J. Siegel. Triton, 1. vydání, české, 2014 . Dokážeme změnit svůj mozek? Je možné zbavit se zdánlivě neřešitelných konfliktů i zakořeněných stereotypů v chování a ve vztazích, které nám komplikují život? Americký neurovědec Daniel Siegel, zakladatel ... Dokážeme změnit svůj mozek? Je možné zbavit se zdánlivě neřešitelných konfliktů i zakořeněných stereotypů v chování a ve vztazích, které nám komplikují život? Americký neurovědec Daniel Siegel, zakladatel oboru interpersonální neurobiologie, přichází s převratnou teorií. Mozek má podle něj empatickou schopnost vhledu - vnitřního nazírání, která je ... E-kniha: Vnitřní nazírání (Daniel J. Siegel). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúb...

INFORMACE

AUTOR
Daniel J. Siegel
DIMENZE
10,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní nazírání: Nová věda osobní transformace.pdf

POPIS

Dokážeme změnit svůj mozek? Je možné zbavit se zdánlivě neřešitelných konfliktů i zakořeněných stereotypů v chování a ve vztazích, které nám komplikují život? Americký neurovědec Daniel Siegel, zakladatel oboru interpersonální neurobiologie, přichází s převratnou teorií. Mozek má podle něj empatickou schopnost vhledu – vnitřního nazírání, která je předpokladem a sociální inteligence. Pomocí vnitřního nazírání můžeme provádět pozitivní změny ve svém mozku – a ve svém životě. Tato syntéza nejnovějších poznatků neurovědy a vývojové psychologie s východními meditačními technikami nabízí pozoruhodné možnosti v léčbě nejrůznějších psychických potíží a poruch v každém věku – od puberty až po stáří.

Chcete si přečíst knihu?Vnitřní nazírání: Nová věda osobní transformace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel J. Siegel. Číst Vnitřní nazírání: Nová věda osobní transformace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY