Ninja Inovace: Deset zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových firem

Ninja Inovace: Deset zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových firem - Gary Shapiro | Jesuslecitona.org

...irma Nokia. Na paty jí šlape Kodak, který žaluje kdejakého výrobce mobilů za působení ve fotoprůmyslu ... NINJA inovace - deset zabijáckých strategií ... ... . Klíčová dohoda se podle obou firem netýká vzájemného uznávání licencí k jejich konkrétním patentům. Shapiro, Gary Ninja inovace : deset zabijáckých strategií [nejúspěšnějších světových firem] / Gary Shapiro ; [překlad Martin Froněk]. -- Vyd. -- Vyd. 1. 6.12.2013 Bezpečnost Ve snaze omezit na útočnost podvodu v průběhu vánoční nákupní sezónou, koalice mezinárodních donucovacích orgánů chytil 706 internetových dom Přes 120 černobílých fotografií bylo realisticky a se smyslem pro historický detail kolorováno, a uvedeno v nový život. Cestujte časem a prožijte příběhy od vynálezu fotografie, přes postavení Eiffelovky, potopení Titani ... [PDF] Anatomie lásky: Vztah otec-dcera, matka-syn a jejich ... ... . Cestujte časem a prožijte příběhy od vynálezu fotografie, přes postavení Eiffelovky, potopení Titaniku, významné objevy až k událostem obou světových válek. Program Virtual DJ v nejnovější verzi 6 je ke stažení na světových serverech již od nového roku. Díky porse.cz tak můžete tento ultimátní nástroj na remixování a míchání hudby vyzkoušet ihned! Virtual. XP/Vista/XP/ 92 %: Shareware: 20 MB: 7124: Handball Challenge Training Camp...

INFORMACE

AUTOR
Gary Shapiro
DIMENZE
8,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Ninja Inovace: Deset zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových firem.pdf

POPIS

Kniha je v první řadě určená pro podnikatele nebo ty, kteří chtějí s vlastním podnikáním začít. Své si v ní však najde každý, kdo chce být úspěšný na profesionální úrovni. Autor knihy Gary Shapiro, prezident a CEO Consumer Electronics Association, měl za dobu své kariéry možnost vidět pády obrovských firemních kolosů a stejně tak i vzestup neznámých projektů vedených jen malým týmem lidí. Proč jsou některé společnosti úspěšné a ostatní se ztratí v zapomnění (nebo budou sloužit jen jako odstrašující příklady), odhaluje v knize Ninja inovace. Ta není pouze o důležitosti inovace, je o celém přístupu k podnikání – přístupu, který autor přirovnává k tomu, jak k úkolům přistupovali ninjové ve feudálním Japonsku. Na příkladech ze skutečného života popisuje ty nejdůležitější předpoklady, které vedou k úspěšnému podnikání. Jaké jsou ty nejdůležitější vlastnosti, které vám zajistí úspěch? Jsou to vlastnosti Ninja inovátorů, s nimiž se v knize seznámíte. Firmy by měly fungovat jako elitní jednotky ninjů soustředící se na jediné: splnit svůj úkol.

Chcete si přečíst knihu?Ninja Inovace: Deset zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových firem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary Shapiro. Číst Ninja Inovace: Deset zabijáckých strategií nejúspěšnějších světových firem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY