Heráci

Heráci - Irvine Welsh | Jesuslecitona.org

... Když se ... Heráci jsou pro mě s přehledem to nejlepší, co Irvine za svou kariéru zatím vyplodil ... Heráci (Irvine Welsh) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Krom Umělce na ostří nože to bylo všechno výborný, ale v Herácích jako by bylo zužitkováno všechno, co autor umí, jako by to vykrystalizovalo (krystaly, hehehe) a umístilo se na prvním místě všech fetoknih. Heráci Prodej skončil. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 20+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Irvine Welsh v tomto románě do ... Heráci - Irvine Welsh | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . 1 0x. 20+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Irvine Welsh v tomto románě dopodrobna mapuje události, které vedly k drogovému bezčasí legendárního Trainspottingu ... Welsh, Irvine: Heráci Rok 1984, Skotsko. Hornické stávky v plném proudu, Margaret Thatcherová bojuje s odbory, Edinburgh je až do morku kostí prolezlý heroinem a co nevidět si má vysloužit nelichotivé přízvisko „evropské hlavní město AIDS". Ostatní heráci se většinou jen mezi sebou hádali a většina jejich přátelství se rozpadla. Hádku nejčastěji vyvolává fet. Spolu s Detlefem se snažili i odvykat, ale nejdelší dobou bez heroinu bylo 14 dní; pomáhala jim při tom Christianin...

INFORMACE

AUTOR
Irvine Welsh
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Heráci.pdf

POPIS

Marku Rentonovi neschází vůbec nic: dobře vypadá, má krásnou přítelkyni, studuje na univerzitě. Ale v Británii 80. let pro něj není místo. Vláda Margaret Thatcherové ničí dělnické komunity po celé zemi, a poválečné jistoty v podobě zaměstnání, vzdělání a sociálního státu jsou minulostí. Když se Markova rodina začne rozpadat, jeho život se mu vymkne z rukou a on se uchýlí k poraženectví. Cestou ven je heroin. Irvine Welsh v tomto románě dopodrobna mapuje události, které vedly k drogovému bezčasí legendárního Trainspottingu.

Chcete si přečíst knihu?Heráci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irvine Welsh. Číst Heráci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY