Co říkají děti, než se naučí mluvit: 2. vydání

Co říkají děti, než se naučí mluvit: 2. vydání - Paul C. Holinger | Jesuslecitona.org

...něco, co je vhodné akorát tak na povození v kočárku ... Kniha: Co říkají děti, než se naučí mluvit - 2. vydání ... . Co říkají děti, než se naučí mluvit (Ukázka, strana 99) Novorozenci jiných lidí nám mohou připadat jako pasivní, malé bochníčky chleba - hezky vonící a příjemné na dotek, ale ... 206 Kč Co říkají děti, než se naučí mluvit - Holinger Paul C., M.D., M.P.H., Donerová Kalia Formát: Brožovaná Kniha napomáhá porozumění signálům a projevům, které nemluvňata užívají k vyjádření svých pocitů. Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. P ... Co říkají děti, než se naučí mluvit Nakladatelství Triton ... ... . Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Rok vydání: 2018 Počet stran: 336 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI | PDF2 Cena s DPH: 219 Kč. Cena bez ... Co říkají děti, než se naučí mluvit. Grafologie - více než diagnostika osobnosti; 100+1 receptů pro zdraví a krásu -Cayce Edgar; 100 způsobů jak se dožít 100; Radost ze zdravých dětí + DVD - 3. vydání; Co říkají děti, než se naučí mluvit - 2. vydání Co říkají děti, než se naučí mluvit ... co je vhodné akorát tak na povození v kočárku. Když však máme své vlastní miminko, zjistíme, že to je velmi náruživý a složitý človíček plný života. Nemluvňata už v tom nejútlejším věku s ohromnou vervou přímo hltají smyslové podněty a informace ze světa kolem sebe ... Co říkají děti, než se naučí mluvit (2. vyd.) ... Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish V ... Přehled termínů vydání; Rychlá objednávka; Obchodní zástupci; Loga ke stažení ... Miminko jednak absorbuje cokoli, co mu nabízíte, jako obrovská, žíznivá houba, ale také „promlouvá" a vypráví nám, co potřebuje, co si myslí a co cítí. Každé dítě přichází na svět se spoustou vrozených vlastností a má toho mnoho co říci, a to ještě dřív, než se naučí mluvit. Co říkají děti, než se naučí mluvit. Paul C. Holinger Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Paul C. Holinger
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Co říkají děti, než se naučí mluvit: 2. vydání.pdf

POPIS

Novorozenci jiných lidí nám mohou připadat jako pasivní, malé bochníčky chleba - hezky vonící a příjemné na dotek, ale hlavně jako něco, co je vhodné akorát tak na povození v kočárku. Když však máme své vlastní miminko, zjistíme, že to je velmi náruživý a složitý človíček plný života. Nemluvňata už v tom nejútlejším věku s ohromnou vervou přímo hltají smyslové podněty a informace ze světa kolem sebe. Miminko jednak absorbuje cokoli, co mu nabízíte, jako obrovská, žíznivá houba, ale také „promlouvá“ a vypráví nám, co potřebuje, co si myslí a co cítí. Každé dítě přichází na svět se spoustou vrozených vlastností a má toho mnoho co říci, a to ještě dřív, než se naučí mluvit..

Chcete si přečíst knihu?Co říkají děti, než se naučí mluvit: 2. vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul C. Holinger. Číst Co říkají děti, než se naučí mluvit: 2. vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY