Slib mlčení

Slib mlčení - Linda Castillo | Jesuslecitona.org

...dětství se udála série vražd, kterým se tato nápadně podobá ... Podnikavá dívka | český dabing - YouTube ... . Dokonce i Kate sama se tehdy stala obětí útoku vraha. Elektronická kniha Slib mlčení na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Slib mlčení od ostatních uživatelů. Nakupujte... Slib mlčení mne v tomto ohledu dokonale uspokojil. Vyšetřování brutálních vražd, propojené s krutou minulostí hlavní hrdinky. Popis obětí je tak podrobný, až se ptám, jak tohle mohla naps ... Slib mlčení (Kate Burkholder, #1) by Linda Castillo ... . Popis obětí je tak podrobný, až se ptám, jak tohle mohla napsat žena. Kdo na to nemá žaludek, ať nečte. Slib mlčení Linda Castillo. Koupit za 199 K ... Modlitba za mlčení. 199 Kč ... E-kniha: Slib mlčení - Linda Castillo. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Kniha Slib mlčení patří do série Případy Kate Burkholder. Z této série Vám nabízíme celkem 4 knihy za zvýhodněnou cenu 1 116 Kč . Externí sklad Slib mlčení. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Na maloměstě dojde k vraždě mladé dívky. Styl vraždy odpovídá profilu sériového vraha, který zde vraždil před 15 lety, ale pak náhle přestal. Vysielací čas, stručný popis a ďalšie zaujímavé informácie o programe Slib mlčení (10. november), ktorý vysiela televízia Prima LOVE. Linda Castillo - Slib mlčení (75 %)Ani se nechce věřit, že takhle brutální knihu napsala žena. A žena, policejní šéfka městečka Painters Mill v americkém Ohiu Kate Burkholderová, je i hlavní a zcela netradiční hrdinkou: pochází totiž z křesťanské sekty amišů. Slib mlčení / Za mrazivé zimní noci je nalezeno tělo mladé dívky. Vyšetřování vraždy se ujme Kate Burkholderová, šéfka policie v městečku Painters Mill v ame+rickém Ohiu. Už v Kateině dětství se udála série vražd, kterým se tato nápadně podobá. Dokonce i Kate sama se tehdy stala obětí útoku vraha. Sice přežila ... Slib mlčení. 02:50 - 04:45, pondělí (11. listopad) Herci: N. Jenkins, N. Campbellová, J. VanOver Krimithriller Kan. (2012). Na maloměstě došlo po velmi dlouhé době k vraždě. Styl provedení vraždy odpovídá profilu sériového vraha, který zde vraždil před 15 lety....

INFORMACE

AUTOR
Linda Castillo
DIMENZE
7,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Slib mlčení.pdf

POPIS

Za mrazivé zimní noci je nalezeno tělo mladé dívky. Vyšetřování vraždy se ujme Kate Burkholderová, šéfka policie v městečku Painters Mill v ame­rickém Ohiu. Už v Kateině dětství se udála série vražd, kterým se tato nápadně podobá. Dokonce i Kate sama se tehdy stala obětí útoku vraha. Sice přežila, ale jeho důsledky ji donutily vystoupit z místní skupiny Amišů, mírumilovné farmářské komunity, z níž pochází. A nyní to vypadá, že se vrah vrátil. Kate je odhodlaná případ vyřešit, k tomu však potřebuje pomoc své rodiny. Podaří se jí ochránit občany města a přitom si uchovat temné tajemství, které by ji mohlo zničit?

Chcete si přečíst knihu?Slib mlčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Castillo. Číst Slib mlčení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY