Hotel v Paříži: Pokoj č. 1

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 - Emma Mars | Jesuslecitona.org

... Paříži: pokoj č. 1. Celkové hodnocení ... Hotel v Paříži: pokoj č. 1 ... ... Lechtivý román Hotel v Paříži: pokoj č. 1 dokonale kombinuje romantiku s erotikou. Získá si všechny vaše smysly a strhne vás do hlubin neprozkoumané rozkoše, které nelze nepodlehnout. Související tituly dle názvu: Hotel v Paříži book. Read 9 reviews from the world's largest community for readers. Paříž v prvních červnových dnech roku 2010, hotelový pokoj dopoledne.... Hotel v Paříži: Pokoj č. 1. Kdo naps ... Hotel v Paříži: pokoj č. 1 | Albatrosmedia.cz ... .... Hotel v Paříži: Pokoj č. 1. Kdo napsal knihu Hotel v Paříži: Pokoj č. 1? Autorem je Emma Mars. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Lechtivý román Hotel v Paříži: pokoj č. 3 dokonale kombinuje romantiku se smyslnou erotikou a přidává i špetku napětí. Získá si všechny vaše smysly a strhne vás do hlubin neprozkoumané rozkoše, které nelze nepodlehnout. Hledáte Hotel v Paříži: pokoj č. 1 od Emma Marsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Hotel v Paříži: Pokoj č. 1. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hotel v Paříži: porovnaj ceny v 5 obchodoch od 12.11 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp HOTEL V PAŘÍŽI: POKOJ Č. 1 najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Hotel v Paříži: Pokoj č.1 - Emma Mars Získat odkaz; Facebook; Twitter; Pinterest; E-mail; Další aplikace; 9/11/2015 První díl francouzské erotické romance. Hotel v Paříži pokoj č. 1 od 77 Kč 2 poptávky Příběh Berlín Světová metropole odkrývá... 170 Kč 1 poptávka Hotel v Paříži: Box 1-3 1 poptávka Hotel v Paříži: pokoj ...

INFORMACE

AUTOR
Emma Mars
DIMENZE
11,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel v Paříži: Pokoj č. 1.pdf

POPIS

První díl erotické trilogie, která je označována jako francouzská odpověď na Fifty Shades of Grey. Paříž, hotelový pokoj uprostřed odpoledne… Tak začíná dekadentní příběh Annabelle, mladé společnice z Paříže, která přijme poslední práci před tím, než se stane ženou mocného a velkorysého muže. Tím je mediální magnát David Barlet, před kterým Annabelle, jinak studentka žurnalistiky, své noční povolání tají. Jejím posledním klientem je však Davidův charismatický bratr Louis. Ten se začne s Annabelle scházet v hotelu des Charmes. Každý z pokojů v hotelu je věnován nějaké historicky známé francouzské svůdkyni a v každém z nich musí Annabelle splnit některou z Louisových představ. Louisem vydíraná Annabelle se postupně dostane do bezvýchodné situace, jež ohrožuje její vysněnou, pohádkovou svatbu. Louis si Annabelle absolutně podmaní a ona si uvědomuje, že pravá svoboda přichází, jen když se plně odevzdá touze… Hotel v Paříži je lechtivý, vtipný, odvážný, smyslný román s detektivní zápletkou určený čtenářům, jež hledají něco víc než jen obvyklý romantický příběh.

Chcete si přečíst knihu?Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Mars. Číst Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY