Hádanky ze zahrádky

Hádanky ze zahrádky - Jan Kratochvíl | Jesuslecitona.org

...nky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomocí básniček se známými druhy ovoce, zeleniny a léčivek, které lze nalézt na českých zahradách ... Hádanky ze zahrádky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Děti mají dle nápovědy za úkol uhodnout, o jaký plod, strom, keř či květinu se jedná. Hádanky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomocí básniček se známými druhy ovoce, zeleniny a léčivek, které lze nalézt na českých zahradách. Děti mají dle nápovědy za úkol uhodnout, o jaký plod, strom, keř či květinu se jedná. Hádanky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomoc ... Hadanky basnicky | Stojizato.sme.sk ... . Děti mají dle nápovědy za úkol uhodnout, o jaký plod, strom, keř či květinu se jedná. Hádanky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomocí básniček se známými druhy ovoce, zeleniny a léčivek, které lze nalézt na českých zahradách. Děti mají dle nápovědy za úkol uhodnout, o jaký plod, strom, keř či květinu se jedná. Hádanky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomocí básniček se známými druhy ovoce, zeleniny a léčivek, které lze nalézt na českých zahradách. Děti mají dle nápovědy za úkol uhodnout, o jaký plod, strom, keř či květinu se jedná. Autor neopomněl ani malé zahradní škůdce, kteří čas od času potrápí každého zahradníka. Něžné básničky obohacené ... Hádanky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomocí básniček se známými druhy ovoce, zeleniny a léčivek, které lze nalézt na českýc...

INFORMACE

AUTOR
Jan Kratochvíl
DIMENZE
8,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky ze zahrádky.pdf

POPIS

Hádanky ze zahrádky seznamují děti hravou formou a pomocí básniček se známými druhy ovoce, zeleniny a léčivek, které lze nalézt na českých zahradách. Děti mají dle nápovědy za úkol uhodnout, o jaký plod, strom, keř či květinu se jedná. Autor neopomněl ani malé zahradní škůdce, kteří čas od času potrápí každého zahradníka. Něžné básničky obohacené hádankami a veselými obrázky potěší děti i dospělé a zároveň poslouží k procvičení paměti a poznávání rozličných rostlin a plodů u nás doma.

Chcete si přečíst knihu?Hádanky ze zahrádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kratochvíl. Číst Hádanky ze zahrádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY