Město a hvězdy

Město a hvězdy - Arthur C. Clarke | Jesuslecitona.org

...du užila a po dlouhé době jsem zase ze sci-fi románu pocítila příjemné duševní uspokojení ... Město a hvězdy - Arthur C. Clarke | Elektronická kniha na ... ... . Škoda jen, že se u některých závěrečných pasáží autor nezdržel déle, ale nevadí. Elektronická kniha Město a hvězdy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Město a hvězdy od ostatních uživatelů. Nakupujte E-... Město a hvězdy v Praze! Vstupenky a informace o nadcházející akci. CAMP - Centrum architektury a městského plánování, úterý 7. 5. 2019. Novinky, lístky, nejn ... Město a hvězdy - všechna vydání | Databáze knih ... . CAMP - Centrum architektury a městského plánování, úterý 7. 5. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Město a hvězdy 2014; 2001: Vesmírná odysea 2008; Setkání s Rámou 1984; Konec dětství 2005; Návrat Rámy 1994; 2010: Druhá vesmírná odysea 2008; všech 51 knih autora. Podobné knihy. Město permutací 2002; Anatém 2012; Kniha Město a hvězdy je v Město a hvězdy E-kniha, česky. Město a hvězdy. 5x. 0. Elektronická kniha Autor: Arthur C. Clarke. 2014, česky, 288 strán. Elektronické knihy » Sci-fi. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Hledáte Město a hvězdy od Arthur C. Clarke? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Město a hvězdy 225,-185,-Není dostupné Město a hvězdy Budoucnost vzdálená miliardu let: všechny pozemské oceány již zmizely, téměř celý povrch ovládá poušť a lidstvo… Město a Hvězdy; Antikvariát. Město a Hvězdy Arthur C. Clarke. 99,00 Kč .....

INFORMACE

AUTOR
Arthur C. Clarke
DIMENZE
3,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Město a hvězdy.pdf

POPIS

Budoucnost vzdálená miliardu let: všechny pozemské oceány již zmizely, téměř celý povrch ovládá poušť a lidstvo… Lidstvo bylo kdysi mocné a vládlo hvězdám. Ale pak, jak se traduje v legendách, zaútočili Nájezdníci a zahnali je do posledního útočiště na Zemi – do města Diaspar. A zde nyní žijí poslední lidé. Pod dohledem Centrálního počítače v sice dokonalé, ale miliony let neměnné a stagnující kultuře téměř neprodyšně uzavřené před nebezpečími vnějšího světa. Až přišel Alvin – Jedinečný. Po eonech první dítě. A vše je rázem jinak, dusivá neměnnost Diasparu je zlomena a zvídavá lidská mysl se opět vydává objevovat svět a odhalovat pravou podstatu Nájezdníků. Skutečnost je však mnohem děsivější než veškeré příběhy z legend… Držíte v rukou mistrovskou vizi z pera Arthura C. Clarka, pohled do vzdálené budoucnosti, miliony let poté, co se naše civilizace obrátila v prach.

Chcete si přečíst knihu?Město a hvězdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur C. Clarke. Číst Město a hvězdy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY