Jsem single a pomstím se

Jsem single a pomstím se - Tracy Bloomová | Jesuslecitona.org

...e kniha od: Tracy Bloom. 71 % 116 hodnocení ... Jsem single a pomstím se - Tracy Bloomová | Elektronická ... ... ... Suzie Millerová radí ve svém sloupku zoufalým a zhrzeným ženám v problémech s láskou. Sama se však necítí o nic lépe. Jak to, že zase dostala kopačky? Po dalším nevydařeném vztahu, tentokrát s kolegou z práce, se s tikotem biologických hodin a pifkou na celý svět rozhodne, že nastal čas, aby svým bývalým láskám dala za vyučenou. 122875. Bloomová, Tracy - Jsem single a po ... Jsem single a pomstím se - Tracy Bloomová | Elektronická ... ... . 122875. Bloomová, Tracy - Jsem single a pomstím se. Praha - Mladá fronta 2014 pevná papírová vazba 208 stran stav výborný ... 2015 Jsem single a pomstím se. Tak trochu mstivá romantika 2015-01-14T16:29:21+01:00 Knihy, Kultura 1 Comment Příjemně veselý, tak trochu mstivě romantický příběh o novinářce Suzie, která si velmi nešťastně vybírá partnery, zavítal na české knižní pulty koncem září. Recenze: Jsem single a pomstím se 5.říjen 2017Hledáte lehkou, oddechovou a humornou knihu? Kdo má rád styl Bridget Jonesové, určitě si přijde na své a tato romantická britská komedie ho bude bavit a nepřijde ani o ten správný happy end. čtěte více Jsem single a pomstím se (Popis) pevná väzba matná, 208 strán, výborný stav, český jazyk. Beletria, próza - ďalší tovar tejto kategórie. Slovenské hviezdy v NHL Benková Jana & Náprstek Maroš Amanda Stauffer, Single na Manhattanu, XYZ, 2018; Tracy Bloom, Jsem single a pomstím se, Mladá fronta, 2014; Hildegard Aepli, Být single - ale jak? Naplněný život a nesplněná přání, Karmelitánské nakladatelství, 2014; John Le Carré, Single & single, Alpress, 2000 Jsem single a pomstím se - Tracy Bloom - [14.3. 2020] Suzie Millerová radí ve svém sloupku zoufalým a zhrzeným ženám v problémech s láskou. Sama se však necítí o nic lépe....

INFORMACE

AUTOR
Tracy Bloomová
DIMENZE
11,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem single a pomstím se.pdf

POPIS

Suzie Millerová radí ve svém sloupku zoufalým a zhrzeným ženám v problémech s láskou. Sama se však necítí o nic lépe. Jak to, že zase dostala kopačky? Po dalším nevydařeném vztahu, tentokrát s kolegou z práce, se s tikotem biologických hodin a pifkou na celý svět rozhodne, že nastal čas, aby svým bývalým láskám dala za vyučenou. A začne se všem svým ex originálním způsobem mstít. Vzniká tak řada komických situací, ve kterých ji bok po boku provází kamarád Drew. Jenže Drew má před svatbou a se Suzie je mu nezvykle dobře. Že by špatná volba? A jsou opravdu všichni muži prevíti?

Chcete si přečíst knihu?Jsem single a pomstím se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tracy Bloomová. Číst Jsem single a pomstím se Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY