Včely jinak: Alternativy v chovu včel a přístupu k nim

Včely jinak: Alternativy v chovu včel a přístupu k nim - - | Jesuslecitona.org

...dila je již možno objednávat. RE: Včely jinak - alternativy v chovu včel a přístupu k nim (21 ... Včely jinak - kolektiv autorů | Domácí med ... .10.2014 08:55 AM) MilanBencúr napsal(a): Každá európska krajina má svoj národný úľový systém postavený na vysokej rámikovej miere, na storočných skúsenostiach včelárov, pretože... Včely hromadně hynou, trpí parazity a nemocmi a vyžadují stále větší péči, maji-li se udržet. Kniha přináší nové pohledy na včely, na organismus včelstva ve snaze porozumět jejich taje ... Včely jinak - kolektiv autorů | Domácí med ... . Kniha přináší nové pohledy na včely, na organismus včelstva ve snaze porozumět jejich tajemstvím. Čtenář zde najde podněty k přirozenému chovu včel, k otázce alternativním úlů, které více vyhovují potřebám včel. Samostatný oddíl je dále věnován možnostem zvýšení potravní nabídky pro včely na zahradách, v zemědělství i ve veřejné zeleni. Kniha obsahuje černobílé fotografie. Zlepšit situaci včel může každý, stačí jen chtít a vědět - a především mít včely rád. (alternativy v chovu včel a přístupu k nim) Včely hromadně hynou, trpí parazity a nemocmi a vyžadují stále větší péči, maji-li se udržet. Kniha přináší nové pohledy na včely, na organismus včelstva ve snaze porozumět jejich tajemstvím. Čtenář zde najde podněty k přirozenému chovu včel, k otázce alternativním úlů, které více vyhovují potřebám včel. > Včely jinak - alternativy v chovu včel a přístupu k nim. Včely jinak - alternativy v chovu včel a přístupu k nim. Cena: 285,- Kč . ... Krajina pro včely (možnosti zvýšení potravní nabídky pro včely na zahradách, v zemědělství a veřejné zeleni). Kniha umožňuje lépe porozumět včelám a jejich skutečným ... Kupte knihu Včely jinak od Kolektív autorov na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. ... Knihy Hobby a volný čas Zvířata a chov Jiné druhy Včely Chov včel. ... Alternativy v chovu včel a přístupu k n...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Včely jinak: Alternativy v chovu včel a přístupu k nim.pdf

POPIS

Rostoucí počet lidí si dělá starosti o osud včel. Včely hromadně hynou, trpí parazity a nemocmi a vyžadují stále větší péči, maji-li se udržet. Kniha přináší nové pohledy na včely, na organismus včelstva ve snaze porozumět jejich tajemstvím. Čtenář zde najde podněty k přirozenému chovu včel, k otázce alternativním úlů, které více vyhovují potřebám včel. Samostatný oddíl je dále věnován možnostem zvýšení potravní nabídky pro včely na zahradách, v zemědělství i ve veřejné zeleni. Kniha obsahuje černobílé fotografie. Zlepšit situaci včel může každý, stačí jen chtít a vědět - a především mít včely rád.

Chcete si přečíst knihu?Včely jinak: Alternativy v chovu včel a přístupu k nim ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Včely jinak: Alternativy v chovu včel a přístupu k nim Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY