Tygří mlíko

Tygří mlíko - Stephanie de Velasco | Jesuslecitona.org

...é a jejich zákazníky… Nina s Džamilou už totiž nejsou malé holky, vědí, že musí být připravené, a nic je jen tak nezaskočí ... Tygří mlíko - Stefanie de Velasco — Kniha.cz ... . Jejich ž... Velasco de Stefanie … Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky Velasco, Stefanie de Tygří mlíko. Překlad: Jana Zoubková Praha : PLUS, 2014 - 240 str. Název originálu: Tigermilch ISBN: 978-80-259-0320-9 Velasco, Stefanie de 1978-Vel ... Pečený sněhulák - Muž zapomněl, že má manželku - YouTube ... . Překlad: Jana Zoubková Praha : PLUS, 2014 - 240 str. Název originálu: Tigermilch ISBN: 978-80-259-0320-9 Velasco, Stefanie de 1978-Velasco, Stefanie de Stefanie de Velasco deutsche Schriftstellerin Velasco, Stefanie de f. 1978 VIAF ID: 304971978 (Personal) Tygří mlíko. Zjistěte, jaký koktejl se pije v ulicích Berlína. Zjistěte, jak přímočará, surová a nekompromisní je mládež v dnešním světě. Nina s Džamilou už nejsou malé holky, vědí, že musí být připravené, a nic je jen tak nezaskočí. Jejich život na malém sídlišti zhusta obývaném národnostními menšinami ... Pili jste už tygří mlíko? Nina a Džamila ano. Ty dvě spolu chodí do školy, na plovárnu, vymýšlejí si vlastní slova, také budou mít „bramborovej mejdan", až Džamile konečně... Uložit ke srovnání Oficiální YouTube kanál hokejového týmu Bílí Tygři Liberec. Herrndorfova Čika svým spádem a empatickým vyprávěním připomíná - podle kulturní rubriky Spiegelu - „berlínský" román Tygří mlíko, autorčina prvotina oceňovaná za sugestivně podaný obraz života dnešních mladých lidí ve městě. Je příběhem dvou nerozlučných kamarádek, čtrnáctileté Niny a Džamily ... Nacházíte se v kategorii „Společenský romány". Knihy tohoto žánru zachycují pohled na společenské dění především ve vztazích hrdiny a společnosti. Hlavní hrdina proniká do sociálních problémů. Mezi klasiky tohoto žánru patří Zola, Balzac, Tolstoj, Rolland, Maupassant… Tip na společenský román: Hodina ticha (Ivan Klíma)...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie de Velasco
DIMENZE
6,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Tygří mlíko.pdf

POPIS

Pili jste už tygří mlíko? Nina a Džamila ano. Ty dvě spolu chodí do školy, na plovárnu, vymýšlejí si vlastní slova, také budou mít „bramborovej mejdan“, až Džamile konečně udělí německé občanství! Tygří mlíko vymyslely společně, nejčastěji ho popíjejí, když si oblečou jen pruhované punčochy a trička a vyrazí nadzemkou „trénovat“ na sex mezi prostitutky na Kurfiřstké a jejich zákazníky… Nina s Džamilou už totiž nejsou malé holky, vědí, že musí být připravené, a nic je jen tak nezaskočí. Jejich život na malém sídlišti zhusta obývaném národnostními menšinami se totiž zastavil právě teď a tady, a to teď a tady patří jen Džamile s Ninou, je dokonalé a ony ho drží pevně v rukou. Jenže… Stefanie de Velasco ve svém vyprávění osciluje mezi syrovostí a něhou, dětskou naivitou a slizkou protřelostí, předstíraným zájmem a přátelstvím na život na smrt, rádoby tolerancí a nezlomnou hrdostí. Podle čeho se od sebe poznají a mají vůbec konkrétní obrysy? Nic není černobílé, vše se do sebe vpíjí. De Velasco tak namíchala výbušný literární koktejl.

Chcete si přečíst knihu?Tygří mlíko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie de Velasco. Číst Tygří mlíko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY