Kumihimo: Splétané a vázané šperky

Kumihimo: Splétané a vázané šperky - Beth Kempová | Jesuslecitona.org

...ky : 50 předloh pro japonskou techniku) Další popis zobrazit ... Kumihimo - Kempová Beth - knihkupectví Beletrie.eu ... . Kumihimo - Kempová Beth - 50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných šperků, bižuterie ze splétané šňůrky pro začátečníky i pokročilé tvůrce Začátečníci se naučí základům splétání ozdobných šňůrek, ti zkušenější získají spoustu nové ins Kumihimo II workshop; Nipponfest 2016 Obrázky aj návod sám pochádzajú z knihy Kumihimo; Splétané a vázané šperky; 50 předloh pro japonskou techniku - Beth Kempová Tento typ šnúry sa dá robiť na marudai alebo klasickom okrúhlom disku. 50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných ... Kniha: Kumihimo (Beth Kemp) | Martinus ... . 50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných šperků, bižuterie ze splétané šňůrky pro začátečníky i pokročilé tvůrce Začátečníci se naučí základům splétání ozdobných šňůrek, ti zkušenější získají spoustu nové inspirace. Podle podrobných diagramů a pokynů dosáhnete těch nejlepších výsledků. Kumihimo Autor Beth Kempová. Hit; 50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných šperků, bižuterie ze splétané šňůrky pro začátečníky i pokročilé tvůrce Začátečníci se naučí základům splétání ozdobných šňůrek, ti zkušenější získají spoustu nové inspirace ... Kumihimo Splétané a vázané šperky . Beth Kemp; ... 50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných šperků, bižuterie ze splétané šňůrky pro začátečníky i pokročilé tvůrce Začátečníci se naučí základům splétání ozdobných šňůrek, ti zkušenější získají spoustu nové inspirace. ... Kumihimo: Splétané a vázané šperky. Zborov 1917 - 2017. Dominik Duka: Moderní a oblíbený ... Kumihimo. 50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných šperků, bižuterie ze splétané šňůrky pro začátečníky i pokročilé tvůrce. Začátečníci se naučí základům splétání ozdobných šňůrek, ti zkušenější získají spoustu nové inspirace. Designové šperky z korálků a drátku. Malé korálky - nápadité šperky. Papírové tvoření - quilling, origami, kirigami. Kumihimo - splétané a vázané šperky. Kaligrafie - iluminace. Soutěžní otázka: O kolik méně vody se spotřebuje mytím nádobí v myčce než při ručním mytí pod tekoucí vodou? Počet stran: 48, Cena: 76 Kč, Rok vydání: 2009, Nakladatelství: Grada, Kumihimo je asi více než 1...

INFORMACE

AUTOR
Beth Kempová
DIMENZE
12,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Kumihimo: Splétané a vázané šperky.pdf

POPIS

50 předloh pro japonskou techniku splétaných a vázaných šperků, bižuterie ze splétané šňůrky pro začátečníky i pokročilé tvůrce. Začátečníci se naučí základům splétání ozdobných šňůrek, ti zkušenější získají spoustu nové inspirace. Podle podrobných diagramů a pokynů dosáhnete těch nejlepších výsledků. Naučíte se vytvářet mistrovská díla kombinací barev i materiálů. Poradíme vám při práci s korálky, které obyčejné šňůrky promění v klenoty. Vzadu v knize najdete i malé překvapení – kumihimo disk, takže nemusíte nic shánět a rovnou se můžete pustit do práce. Tahle knížka nesmí chybět v knihovně žádného tvůrce originální bižuterie.

Chcete si přečíst knihu?Kumihimo: Splétané a vázané šperky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beth Kempová. Číst Kumihimo: Splétané a vázané šperky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY