Pekelný kocour

Pekelný kocour - Lynne Trussová | Jesuslecitona.org

...ečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky ... Pekelný kocour CZ | CarovnaPolicka.sk ... . Pekelný kocour - Lynne Trussová . Alec, starý knihovník, odjede do domku na pobřeží, aby se lépe a v klidu vyrovnal se smrtí své ženy. Bohužel si však s sebou vezme osobní počítač svého kolegy z knihovny, a to, co v něm najde, mu jakýkoli klid na rozjímání a vzpomínky vezme. Pekelný kocour je taková čtecí jednohubka. Za den či dva, ho máte přečteného. A stejně jako taková jednohubka potěší, neuraz ... Pekelný kocour (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ - Issuu ... . Pekelný kocour je taková čtecí jednohubka. Za den či dva, ho máte přečteného. A stejně jako taková jednohubka potěší, neurazí ale ani nijak extrémně nenadchne. Dokáže pobavit, pokud si potrpíte krom klasického humoru i na ten černý a sarkastický. A jelikož já ano, byla jsem naprosto spokojená. Kniha: Pekelný kocour (Lynne Truss). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pekelný kocour je příběhem dvou koček, tedy kocourů. Kocourů, kteří uměli mluvit, a tak trochu vládli zvláštní mocí. Alec je knihovník a před nedávnem mu umřela žena. Rozhodne se proto strávit nějaký čas osamotě v domku na pobřeží. Vezme si s sebou jen to nejnutnější, svého psa Watsona a omylem i počítač ... Pekelný kocour Autor: Trussová, Lynne Nakladatel: Argo EAN: 9788025712009 ISBN: 978-80-257-1200-9 Originál: Cat Out of Hell Překlad: Křesťanová, Dominika Popis: 1× kniha, vázaná, 188 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Keres egy könyvet Pekelný kocour től: Lynne Trussová? Vásárolja meg egy elismert boltban kedvező áron. Átvételi pontok Csehország egész területén 30 napos visszatérítéssel! Kniha Pekelný kocour na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pekelný kocour od ostatních uživatelů. Nakupujte Romány a... Onen kocour nebyl Mikeš, ale Roger, kočičí ztělesnění samotného ...

INFORMACE

AUTOR
Lynne Trussová
DIMENZE
5,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelný kocour.pdf

POPIS

Alec, starý knihovník, odjede do domku na pobřeží, aby se lépe a v klidu vyrovnal se smrtí své ženy. Bohužel si však s sebou vezme osobní počítač svého kolegy z knihovny, a to, co v něm najde, mu jakýkoli klid na rozjímání a vzpomínky vezme. Ve složkách harddisku se nachází příběh herce jménem Wiggy, muže, který se setkal s mluvícím kocourem. Onen kocour nebyl Mikeš, ale Roger, kočičí ztělesnění samotného ďábla, zvíře s velice temnou minulostí a ještě děsivější současností. Kniha je vhodná jak pro kočkomily, tak pro lidi, kteří kočky nenávidí; možná je v jejich názorech utvrdí, ale taky je možná vyvede z předsudků a zažitých představ. Lynne Trussová je odbornicí na anglický jazyk a jeho gramatiku. Dříve moderovala rozhlasový pořad Cutting a Dash, jenž se zabýval interpunkcí, a napsala bestseler Eats, Shoots & Leaves: The Zero Tolerance Approach to Punctuation s obdobnou tematikou, ale štědrou dávkou humoru.

Chcete si přečíst knihu?Pekelný kocour ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lynne Trussová. Číst Pekelný kocour Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY