Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče

Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče - Ciarran Kelly | Jesuslecitona.org

...přibližuje tato kniha. Jeho působení v Realu Madrid bylo znovu zprvu úspěšné, získal titul, ale po sérii neúspěchů post trenéra opustil, aby se opět vrátil do Chelsea, která se pod Rafaelem Benítezem trápila ... Jose Mourinho - Život a názory charizmatického kouče ... ... . Život a názory charizmatického kouče přibližuje tato kniha. Kniha Jose Mourinho (Ciarran Kelly) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče. Kniha Klidná mysl - uvedení do buddhismu a meditace - T ... Mourinhovy smutné Vánoce. Trenérovi Tottenhamu zemřel na ... ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče. Kniha Klidná mysl - uvedení do buddhismu a meditace - Trh ... Buddhistická meditace Vippasaná a Mettá. Pomocí základních tradičních meditačních technik se pokusíme základním způsobem odhalit, jak je to vše malé i veliké, otevřené i uzavřené, co mysl skrývá i ... José Mourinho - Život a názory charizmatického kouče 2014, C. Kelly. Portugalský trenér, který uspěl nejprve doma s FC Porto, pak i s FC Chelsea, v Interu Milán, Realu Madrid a nyní opět vládne na lavičce Chelsea. Oficiální web českého florbalu. Tipsport Superliga, Extraliga žen, 1. liga mužů, Mládež, Reprezentace, Superfinále, Mistrovství světa, Champions Cup ... Vypadalo to jako běžná konverzační otázka, ale slavného fotbalového kouče Josého Mourinha dotaz na to, jak strávil Vánoce, roztesknil. "Abych byl upřímný, bylo to velmi smutné, protože umřel můj pes. A můj pes je moje rodina," povzdechl si portugalský stratég Tottenhamu před štěpánským soubojem s Brightonem (2:1). Jose Mourinho (Život a názory charizmatického kouče) Ciarran Kelly • Mladá fronta, 2014 . Vypredané . Portugalský trenér, který uspěl nejprve doma s FC Porto, pak i s FC Chelsea, v Interu Milán, Realu Madrid a nyní opět vládne na lavičce Chelsea. ... Ciarran Kelly - Jose Mourinho - Život a názory charizmatického kouče. 10.38 € ... Autor Ciaran Kelly nabízí zajímavý pohled do zákulisí profesionálního fotbalu a nebojí se šlápnout i na kuří oka. Letošní podzim je ve znamení hned několika knih o lidech z tohoto sportu a José Mourinho se mezi nimi určitě neztratí. Název: José Mourinho - Život a názory charismatického kouče Autor: Ciaran Kelly Futbal na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Strana 4 z 8. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Jose Mourinho (Život a názory charizmatického kouče) Ciarran Kelly • Mladá fronta, 2014 . 5,0 2x. Vyprodané. Portugalský trenér, který uspěl nejprve doma s FC Porto, pak i s FC Chelse...

INFORMACE

AUTOR
Ciarran Kelly
DIMENZE
7,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče.pdf

POPIS

Portugalský trenér, který uspěl nejprve doma s FC Porto, pak i s FC Chelsea, v Interu Milán, Realu Madrid a nyní opět vládne na lavičce Chelsea. Bouřlivák, provokatér, stratég, jeden z nejlepších koučů poslední doby. Díky neuvěřitelnému vítězství v Lize mistrů, které s FC Porto získal v roce 2004, dostal nabídku od ruského miliardáře Romana Abramoviče vést jeho britský velkoklub, FC Chelsea. Tam získal hned v prvním roce s týmem nejen titul, ale i ligový pohár.Nakonec se v roce 2007 musel s prestižním postem rozloučit, ale pověst si hned napravil v Itálii, kde opět v první sezoně získal s Interem Milán titul, ale také znovu i Ligu mistrů. Jeho působení v Realu Madrid bylo znovu zprvu úspěšné, získal titul, ale po sérii neúspěchů post trenéra opustil, aby se opět vrátil do Chelsea, která se pod Rafaelem Benítezem trápila. Život a názory charizmatického kouče přibližuje tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ciarran Kelly. Číst Jose Mourinho: Život a názory charizmatického kouče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY