Jako v zrcadle, jen v hádance

Jako v zrcadle, jen v hádance - Jostein Gaarder | Jesuslecitona.org

...stečně, „jako v zrcadle, jen v hádance ... Jako v zrcadle, jen v hádance - 2. vyd. - Jostein Gaarder ... ... ..." (1 Kor 13,12). Snímek Tomáš Vocelka Nyní vidíme jako v zrcadle, jen v hádance, potom však uzříme tváří v tvář. Nyní poznávám částečně, ale potom poznám plně, jako Bůh zná mne (1 Korintským 13, 12)Karin se vrací z léčebny domů za rodinou. S jejími psychickými poruchami ji však blízcí nedokáží (či nechtějí) pomoci. Další z Bergmanových filmů o osamělos ... Jako v zrcadle, jen v hádance / I et speil i en gåte (2008 ... ... . Další z Bergmanových filmů o osamělosti, potřebě víry a lásky.Značná ... 0 hodnocení Jako v zrcadle, jen v hádance 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Cecílie je nemocná. Tak nemocná, že nemůže jít ven lyžovat a sáňkovat jako jiné děti, dokonce ani vstát z postele. Jednou, když je jí smutno, si namaluje anděla prstem na okno. „Jako v zrcadle, jen v hádance" je dojímavý, okouzlující a hravý příběh o dívce, která se na konci svého života učí přijmout smrt a porozumí, jak je život ve skutečnosti nádherný. Scénář byl napsán podle románu „Jako v zrcadle, ... Jako v zrcadle, jen v hádance. Jostein Gaarder. Cecílie je nemocná. Tak nemocná, že nemůže jít ven lyžovat a sáňkovat jako jiné děti, dokonce ani vstát z postele. Jako v zrcadle, jen v hádance je pro mě hádankou, u které nevím, jestli se mi kniha líbila nebo ne. Mám z ní rozpačité dojmy. Na jedné straně se mi líbil příběh, ale na druhé straně se mi špatně četly filozofické pasáže a pasáže o Bohu, u kterých jsem měla tendenci řádky přeskakovat....

INFORMACE

AUTOR
Jostein Gaarder
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako v zrcadle, jen v hádance.pdf

POPIS

Cecílie je nemocná. Tak nemocná, že nemůže jít ven lyžovat a sáňkovat jako jiné děti, dokonce ani vstát z postele. Jednou, když je jí smutno, si namaluje anděla prstem na okno. Namalovala anděla slzou, nebo slzavého anděla? Cecílie neví. Cecílie je zvláštní holčička a o všem přemýšlí. Má na to čas, jak říká maminka, když se musí „zabavit“ v posteli. Anděl, který se u Cecílie objeví, bdí u její postýlky a drží stráž. Není ale vůbec „slzavý“. Je to veselý a moudrý průvodce, s nímž se Cecilka prochází noční zasněženou krajinou, rozmlouvá a anděl jí pomáhá dobrat se až ke dnu tajemství, která ji trápí: Kdo jsem? Bude svět, až tu nebudu? Co zbyde ze mě, až tu nebudu? Kniha současného norského autora Josteina Gaardera Jako v zrcadle, jen v hádance je knihou pro přemýšlivé děti; je to napínavé filosofické přemítání plné životní moudrosti napsané formou příběhu, krásného a tajemného zároveň.

Chcete si přečíst knihu?Jako v zrcadle, jen v hádance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jostein Gaarder. Číst Jako v zrcadle, jen v hádance Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY