Jak žít dlouze a zdravě

Jak žít dlouze a zdravě - Michail Tombak | Jesuslecitona.org

...ě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví ... Jak žít dlouze a zdravě - Nesprávné dýchání ... ... . Úryvek z úvodu: V poslední době se hodně píše o různých metodách na dlouhý a zdravý život. Zázračné diety se přímo rozmnožují, reklamy na hubnutí a omlazování propagují úžasné preparáty. Takto se podvádějí ... Autor knihy Jak žít dlouze a zdravě Michail Tombak vytvořil celistvý systém péče o vlastní zdraví. Popis Úryvek z úvodu: V poslední době se hodně píše o různýc ... Jak žít dlouze a zdravě - Nesprávné dýchání ... ... . Popis Úryvek z úvodu: V poslední době se hodně píše o různých metodách na dlouhý a zdravý život. Zázračné diety se přímo rozmnožují, reklamy na hubnutí a omlazování propagují úžasné preparáty. Kupte knihu Jak žít dlouze a zdravě (Michail Tombak) s 28 % slevou za 141 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si dop...

INFORMACE

AUTOR
Michail Tombak
DIMENZE
4,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak žít dlouze a zdravě.pdf

POPIS

Autor knihy Michail Tombak vytvořil celistvý systém péčeo vlastní zdraví. Nenajdete zde zázračné diety, pouze jednoduché recepty, jak o své zdraví pečovat a jak ho chránit. Čtenář zde nenajde přísne recepty na počítání kalorii, ale jednoduché principy stravování v souladu s přírodou. Autor výrazně podotýká, že zdraví souvisí s tím co jíme, s tím, jak dýcháme jak pečujeme o své tělo a psychiku nejen díky správné výživě, což tvrdí spousta tvůrců různych zázračných diet.

Chcete si přečíst knihu?Jak žít dlouze a zdravě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michail Tombak. Číst Jak žít dlouze a zdravě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY