LINDBERGH-Dobrodružství létajícího myšáka

LINDBERGH-Dobrodružství létajícího myšáka - Torben Kuhlmann | Jesuslecitona.org

..., který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky ... "Lindbergh: The Tale of a Flying Mouse" by Torben Kuhlmann ... ... . Ptáte se, jak se může malá myš na začátku dvacátého století dostat ze svého doupěte v pochmurném Hamburku přes obrovský Atlantický oceán? Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka je nádherně ilustrovaný příběh o malém myšákovi, který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky. Dobrodružství, které je inspirované sestrojením letounu a přeletu Atlantiku Charlesem Lindbergem v roce 1927, popisuje hrdinovu statečnost a nezměrné úsilí. Hlavní stránka » Hračky pro děti » Dětské kn ... Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka ... . Hlavní stránka » Hračky pro děti » Dětské knížky, leporela » Dobrodružství létajícího myšáka-Lindbergh. Dobrodružství létajícího myšáka-Lindbergh. Sdílej Kód: 398. Dostupnost: 9 ks ihned k odeslání ... A picture book of toil and triumph—inspired by Charles Lindbergh's solo flight! Torben Kuhlmann's stunning illustrations will capture the imagination of readers young and old with the death ... Torben Kuhlmann: Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka augusta 24, 2017 Mimoriadna kniha, s nádhernými ilustráciami a pútavým dejom, nenápadná v ponuke kníhkupectiev. Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka je nádherně ilustrovaný příběh o malém myšákovi, který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky. Dobrodružství, které je inspirované sestrojením letounu a přeletu Atlantiku Charlesem Lindbergem v roce 1927, popisuje hrdinovu statečnost a nezměrné úsilí. Hledáte Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka od Kuhlmann Torben? Dnes o...

INFORMACE

AUTOR
Torben Kuhlmann
DIMENZE
7,20 MB
NÁZEV SOUBORU
LINDBERGH-Dobrodružství létajícího myšáka.pdf

POPIS

Myšák jako průkopník letectví! Lindbergh – Dobrodružství létajícího myšáka je nádherně ilustrovaný příběh o malém myšákovi, který se musí dostat za svými přáteli do Ameriky. Ptáte se, jak se může malá myš na začátku dvacátého století dostat ze svého doupěte v pochmurném Hamburku přes obrovský Atlantický oceán? Úžasný příběh statečného myšáka, který se přes všemožné nástrahy světa pokusí vyřešit svůj problém jedinečným způsobem. Studuje, kreslí, plánuje, hledá materiál a součástky, staví, zkouší, ale především se nevzdává. Inspirující příběh pro ty, kteří mají odvahu žít své sny. Kniha bezpochyby osloví nejen malé čtenáře, ale i všechny letecké nadšence bez rozdílu věku.

Chcete si přečíst knihu?LINDBERGH-Dobrodružství létajícího myšáka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Torben Kuhlmann. Číst LINDBERGH-Dobrodružství létajícího myšáka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY