Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody

Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody - Martin E. P. Seligman | Jesuslecitona.org

...étání - Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody ... Vzkvétání - Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní ... ... . Kniha Vzkvétání — Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody navazuje na přelomové práce Dr. Martina Seligmana v oblasti optimismu, motivace a lidského charakteru a ukazuje nám, jak ze svého života získat co nejvíce: odhaluje vzrušující novou teorii o tom, co tvoří „dobrý život" - pro jednotlivce, pro ... Kniha Vzkvétání — Nové poznatky o podstatě štěstí a ... Vzkvétání - Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní ... ... ... Kniha Vzkvétání — Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody navazuje na přelomové práce Dr. Martina Seligmana v oblasti optimismu, motivace a lidského charakteru a ukazuje nám, jak ze svého života získat co nejvíce: odhaluje vzrušující novou teorii o tom, co tvoří „dobrý život" - pro jednotlivce, pro komunity a pro celé národy. Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody Martin E. P. Seligman Nakladatel: Jan Melvil Publishing 2014 Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody Štěstí samotné, přestože je důležitou součástí osobní pohody, nedává životu člověka úplný a pravý smysl. Seligman nyní klade otázku: Co je tím, co vám umožňuje kultivovat svá nadání, vytvářet hlubší a trvalejší vztahy s ostatními lidmi ... Kniha Vzkvétání. Seligman ve své poslední knize „Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody" (česky vyšla v roce 2014 v nakladatelství Jan Melvil Publishing) přináší nové poznatky o podstatě lidského štěstí a spokojenosti. Opírá se o výzkumy a ukazuje, jak člověk může zvýšit kvalitu ... Vzkvétání. Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody. Martin Seligman. Jan Melvil , 2014 Koupit Koupit eknihu. Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody Kniha Vzkvétání — Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody navazuje na přelomové práce Dr. Martina Seligmana v oblasti optimismu, motivace a lidského charakteru a ukazuje nám, jak ze svého života získat co nejvíce: odhaluje vzrušující novou teorii o tom, co tvoří „dobrý život ... Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody Martin Seligman Nakladatel: Jan Melvil Publishing 2014 Vzkvétání - Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody - Seligman Martin - Štěstí samotné, přestože je důležitou součástí osobní pohody, nedává životu člověka úplný a pravý smysl. Seligman nyní klade otázku: Co je tím, co vám umožňuje kultiv HOME > Ostatní > Vzkvétání - Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody Vzkvétání - Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody. ... a tak Vzkvétání předst...

INFORMACE

AUTOR
Martin E. P. Seligman
DIMENZE
12,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody.pdf

POPIS

Štěstí samotné, přestože je důležitou součástí osobní pohody, nedává životu člověka úplný a pravý smysl. Seligman nyní klade otázku: Co je tím, co vám umožňuje kultivovat svá nadání, vytvářet hlubší a trvalejší vztahy s ostatními lidmi, cítit radost a smysluplně přispívat světu? Neboli co je tím, díky čemu můžete prospívat? Do centra zájmu se dostává osobní pohoda (well-being), přičemž štěstí (happiness) neboli pozitivní emoce se stávají jedním z pěti pilířů pozitivní psychologie, spolu se zaujetím, pozitivními vztahy, smysluplností a úspěšným výkonem. Těchto pět prvků, pro které se používá akronym PERMA (z anglických termínů Positive Emotions, Engagement, Relationship, Meaning, Accomplishment), představuje permanentní, trvalé stavební kameny plně uspokojivého života. Autor v knize vypráví podnětné příběhy o uplatnění pozitivní psychologie v praxi, a to v oblastech vzdělávání, ekonomiky, psychoterapie, lékařství a státní politiky – tedy samotných základů každé společnosti. Popisuje, jak se dnes celá americká armáda školí v psychické odolnosti, jak se v pokrokových školách děti učí nejen dovednostem nutným pro pracovní úspěch, ale také dovednostem pro dosažení životní spokojenosti, nebo jak mohou podniky zlepšit své ekonomické výsledky a současně zvýšit osobní pohodu svých zaměstnanců. Pomocí interaktivních cvičení mohou čtenáři prozkoumat své vlastní postoje a cíle, a tak Vzkvétání představuje nejen přelomovou knihu v pochopení problematiky štěstí, ale také praktický nástroj k tomu, abychom ze svého života měli co nejvíce. S využitím nejnovějších vědeckých poznatků, které změnily již miliony životů, nyní Dr. Seligman přichází s vynikajícím završením svých bestsellerů Opravdové štěstí (Authentic Happiness) a Naučený optimismus (Learned Optimism).

Chcete si přečíst knihu?Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin E. P. Seligman. Číst Vzkvétání: Nové poznatky o podstatě štěstí a duševní pohody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY