Písmo ve výtvarné tvorbě

Písmo ve výtvarné tvorbě - Daniel Koráb | Jesuslecitona.org

...fiktivnímu" písmu 22. stol. V každé ze 14 kapitol najdou zájemci 2-3 hravé náměty na konkrétní techniku související s daným druhem písma ... Písmo ve výtvarné tvorbě - Daniel Koráb | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Autor se písmu věnuje ve své výtvarné tvorbě, výuce i kurzech kaligrafie. V knize mapuje vývoj latinky od dob starého Říma,k písmu pop-artu až k „fiktivnímu" písmu 22. stol. V každé ze 14 kapitol najdou zájemci 2-3 hravé náměty na konkrétní techniku související s daným druhem písma. Písmo ve výtvarné tvorbě 9,22 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Kniha mapuje vývoj latinky od dob starého Říma k pop-artu, až k „fiktivnímu" ... Kniha: Písmo ve výtvarné tvorbě - Daniel Koráb | Knihy.ABZ.cz ... . Písmo ve výtvarné tvorbě 9,22 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Kniha mapuje vývoj latinky od dob starého Říma k pop-artu, až k „fiktivnímu" písmu 22. stol. Písmo ve výtvarné tvorbě - Daniel Koráb. Kniha mapuje vývoj latinky od dob starého Říma k pop - artu, až k „fiktivnímu" písmu 22. století. V každé ze 14 kapitol najdou zájemci 2 - 3 ilustrační náměty. Nechybí ani seznam základních pomůcek, pro názorný postup a fotografie. Písmo ve výtvarné tvorbě; Písmo ve výtvarné tvorbě ... Autor se písmu věnuje ve své výtvarné tvorbě, výuce i kurzech kaligrafie. V knize mapuje vývoj latinky od dob starého Říma,k písmu pop-artu až k „fiktivnímu" písmu 22. stol. V každé ze 14 kapitol najdou zájemci 2-3 hravé náměty na konkrétní techniku ... E-kniha: Písmo ve výtvarné tvorbě (Daniel Koráb). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Objednávejte knihu Písmo ve výtvarné tvorbě v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Písmo ve výtvarné tvorbě. Daniel Koráb. Kniha výtvarníka a učitele Daniela Korába představuje tvůrčím způsobem vývoj našeho písma - latinky a nabízí možnost prakticky si vyzkoušet použití historických písem, naučit se je poznávat, rozlišovat a dozvědět se o nich některé zajímavosti. Autor se písmu věnuje ve své… Písmo ve výtvarné tvorbě - Koráb Daniel - Kniha výtvarníka a učitele Daniela Korába představuje tvůrčím způsobem vývoj našeho písma - latinky a nabízí možnost prakticky si vyzkoušet použití historického písma, naučit se je poznávat, rozlišovat a dozv Písmo ve výtvarné tvorbě. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH 180,91 Kč ... Kniha mapuje vývoj latinky od dob starého Říma k pop-artu, až k „fiktivnímu" písmu 22. stol. V každé ze 14 kapitol najdou zájemci 2 - 3 ilustrační náměty. Nechybí seznam základních pomůcek, názorný postup a fotografie. Projekt ve výtvarné výchově. This video is unavailable. Watch Queue Queue Kniha Písmo ve výtvarné tvorbě (Daniel Koráb) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Koráb
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Písmo ve výtvarné tvorbě.pdf

POPIS

Kniha výtvarníka a učitele Daniela Korába představuje tvůrčím způsobem vývoj našeho písma – latinky a nabízí možnost prakticky si vyzkoušet použití historického písma, naučit se je poznávat, rozlišovat a dozvědět se o nich některé zajímavosti. Autor se písmu věnuje ve své výtvarné tvorbě, výuce i kurzech kaligrafie. V knize mapuje vývoj latinky od dob starého Říma,k písmu pop-artu až k „fiktivnímu“ písmu 22. stol. V každé ze 14 kapitol najdou zájemci 2–3 hravé náměty na konkrétní techniku související s daným druhem písma. U podrobného popisu nechybí seznam základních pomůcek, názorný postup a fotografie dokumentující výsledek práce.

Chcete si přečíst knihu?Písmo ve výtvarné tvorbě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Koráb. Číst Písmo ve výtvarné tvorbě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY