Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela - Natalie Young | Jesuslecitona.org

...dlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá ... Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela / Nejlevnější knihy ... . Pro obživu peče jiným dorty. Kniha: Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela - Natalie Young. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Ke knize "Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela" doporučujeme také: Levandulový pokoj George, Nina Cena: 215 Kč Říct zrovna o téhle knize, že jsem ji zhltla na jeden zátah je možná vzhledem k jejímu ústřednímu tématu trochu nepřípadné, ale je to tak. Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela. Kdo napsal knihu Dokonalá chuť aneb Jak ... Seznam autorů | Databook - elektronické knihy ... ... . Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela. Kdo napsal knihu Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela? Autorem je Natalie Young. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela. Cena (Kč) Od: Do: Zboží. Nové Bazarové. Seřadit podle. Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela (E-book elektronické knihy) Hodnocení produktu: 0%. Brilantní a doslovná pitva manželství. ... Vaše nové online knihkupectví! Titul: Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Young Natalie Hledáte Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela od Natalie Young? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nacházíte se v sekci seznam autorů.Najdete zde více jak 600 autorů elektronických knih vydaných více jak 60 nakladateli.Mezi autory doporučujeme například knihy od ekonoma Tomáše Sedláčka, spisovatele Pavla Bryzce oceněného Cenou Jiřího Ortena, známého zpěváka Ivana Mládka, marketingového poradce Ivo Tomana, básníka Jiřího Wolkera, spisovatele Aloise Jiráska ... Brilantní a doslovná pitva manželství. Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá. Pro obživu peče jiným dorty. Jejího manžela Jacoba už pár dní nikdo nespatřil. To proto, že ho Lizzie minulé pondělí v náhlém hnutí mysli ... Dokonalá chuť anebo jak sníst svého manžela - to je opravdu zvláštní kniha. Dlouho jsem...

INFORMACE

AUTOR
Natalie Young
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela.pdf

POPIS

Brilantní a doslovná pitva manželství. Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá. Pro obživu peče jiným dorty. Jejího manžela Jacoba už pár dní nikdo nespatřil. To proto, že ho Lizzie minulé pondělí v náhlém hnutí mysli praštila rýčem do hlavy. Co by měla podniknout teď? Pokud chce začít nový život, který si podle vlastního mínění po ubíjejících třiceti letech v Jacobově stínu plně zasluhuje, musí se zbavit jeho mrtvoly. Způsob, jakým se to Lizzie rozhodne učinit, vychází z jejího vrozeného smyslu pro praktičnost. Nic pro slabší povahy. Lizzie však svůj plán hodlá dovést do zdárného konce. Protože jedině tak bude moci začít konečně žít. Temný, vtipný a místy značně bizarní příběh v sobě nese i hlubokou lidskou linku. V Lizzii Prainové stvořila autorka jednu z nejvýraznějších literárních hrdinek poslední doby.

Chcete si přečíst knihu?Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalie Young. Číst Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY