Zaříkávač nemocí: Chcete se léčit nebo uzdravit?

Zaříkávač nemocí: Chcete se léčit nebo uzdravit? - Jan Hnízdil | Jesuslecitona.org

...ho pestrého života. MUDr. Ale nebojí se ... NLN, s.r.o. - Nakladatelství lidové noviny ... . Pacientů se nejprve ptá „Chcete se léčit nebo uzdravit". Zajímá se o člověka, o jeho problémy (co ho trápí), o výživu (co jí), nikoliv jen o jeho nemoc. Lidi uzdravuje, proto není pro zdravotnictví ekonomicky přínosný. Až si přečtete Zaříkávače nemocí, uděláte si obrázek o mojí diagnóze sami. Zaříkávač nemocí je sestavený z textů, komentářů a rozhovorů, věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla kní ... NLN, s.r.o. - Nakladatelství lidové noviny ... . Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Chcete se léčit, nebo uzdravit? ... Zaříkávač nemocí je sestavený z textů, komentářů a rozhovorů, věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografie z mého pestrého života. Chcete se léčit, nebo uzdravit? Jan Hnízdil. Zaříkávač nemocí je sestavený z textů, komentářů a rozhovorů, věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografie z mého pestrého ... Zaříkávač nemocí: Chcete se léčit, nebo uzdravit? Mým marodům: Jak vyrobit pacienta; Cvičení při bolestech zad; Doping, aneb, Zákulisí vrcholového sportu; ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Hnízdil
DIMENZE
11,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaříkávač nemocí: Chcete se léčit nebo uzdravit?.pdf

POPIS

Zaříkávač nemocí je sestavený z textů, komentářů a rozhovorů, věnovaných nemocem lidí, vrcholového sportu, politiků i celé společnosti. Datují se od roku 2010, kdy vyšla knížka Mým marodům, do současnosti. Do knížky jsem přispěl i pestrými fotografie z mého pestrého života.MUDr. Jan Hnízdil – internista a rehabilitační lékař, věnuje se komplexní psychosomatické medicíně. Autor či spoluautor publikací Bolesti zad, mýty a realita, Jak vyrobit pacienta, Artróza v komplexním přístupu, Jak léčit nemoc šílené medicíny, Doping aneb zákulisí vrcholového sportu, Mým marodům a dalších. Je zakladatelem centra komplexní medicíny „Hnízdo zdraví“.

Chcete si přečíst knihu?Zaříkávač nemocí: Chcete se léčit nebo uzdravit? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hnízdil. Číst Zaříkávač nemocí: Chcete se léčit nebo uzdravit? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY