Koho zvolil vrah

Koho zvolil vrah - Ed McBain | Jesuslecitona.org

...h / Ed McBain. Zpět na předchozí . Celý popis ... Koho zvolil vrah - Ed McBain | Knihy Dobrovský ... . Cena 69 Kč. Není dostupné Anotace Na prkenné podlaze laciné nálevny, v postýlce střepů a v brouzdališti alkoholu zředěného krví, leží dlouhovlasá rusovláska se čtyřmi střelnými ranami v hrudi. ... Koho zvolil vrah - 1958 Zub za zub - 1958 Sekera - 1964 Panenka - 1965 Osmdesát milionů očí - 1966 Hunter psal i scénáře např. k Hitchcockovu hororu Ptáci. Řada jeho detekt ... Koho zvolil vrah - Ed McBain | Knihy Dobrovský ... . k Hitchcockovu hororu Ptáci. Řada jeho detektivních příběhů se stala podkladem pro filmové a televizní zpracování. Koho zvolil vrah (1980) Přidal: Martin | Červenec 24, 2018. Ed McBain. Detektivní příběh z 87. revíru, ve kterém detektiv Carella se svým týmem pátrá po vrahovi mladé ženy a po vrahovi detektiva z tohoto policejního revíru. Načetl Richard Honzovič....

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
3,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Koho zvolil vrah.pdf

POPIS

Na prkenné podlaze laciné nálevny, v postýlce střepů a v brouzdališti alkoholu zředěného krví, leží dlouhovlasá rusovláska se čtyřmi střelnými ranami v hrudi. Mrtvá. Proč však ten strašný nepořádek? Byl vrah natolik rozrušený, nebo chtěl prostě zmást stopy? Jak ukazuje první fáze vyšetřování, oběť měla hned několik životních rolí. Rozvedená manželka, která se nechce vzdát svého dítěte. Milenka ženatého pána. Oddaná, schopná a milá spolupracovnice, ale i alkoholička přitahovaná hernami pochybné pověsti. Ve všech životních rolích byla někomu nepohodlná. V které z nich byla ale nesnesitelná?

Chcete si přečíst knihu?Koho zvolil vrah ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Koho zvolil vrah Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY