Homeland. Ve jménu vlasti

Homeland. Ve jménu vlasti - Andrew Kaplan | Jesuslecitona.org

...gický seriálový thriller Ve jménu vlasti vytvořili Howard Gordon a Alex Gansa podle izraelského seriálu Váleční zajatci od Gideona Raffa ... Homeland Season 1 (2011) | Official Trailer | Claire Danes ... ... . Claire Danesová zde hraje hlavní roli Carrie Mathisonové, operační důstojnice CIA, která přišla k přesvědčení, že americký vězeň se stal nepřítelem a nyní ... Media in category "Homeland (TV series)"The following 2 files are in this category, out of 2 total. Ve jménu vlasti (v anglickém originále Homeland) je americký televizní seriál Howarda Gordona a Alexe Gansy, vytvořený podle izraelskéh ... Ve jménu vlasti (2011) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... . Ve jménu vlasti (v anglickém originále Homeland) je americký televizní seriál Howarda Gordona a Alexe Gansy, vytvořený podle izraelského televizního seriálu Hatufim (česky: Váleční zajatci), jehož autorem je Gide'on Raf.Hlavními postavami jsou agentka CIA Carrie Mathisonová (Claire Danes) a příslušník americké námořní pěchoty Nicholas Brody (Damian Lewis). Homeland USA 2011 Drama seriály Politika. Po dlouhých letech vězení se americký voják vrací zpět do vlasti. Zkušená, ale nestabilní agentka CIA má zjistit, jestli mezitím nepřeběhl k islámu a nestal se teroristou. ... Ve jménu vlasti nebo Jak jsem poznal vaši matku. Raj všetkých online filmov a seriálov úplne zadarmo a navyše bez otravných reklám. Web kukaj.to je plný zaujímavých a predovšetkým originálnych funkcií, ktoré ocenia všetci fanúšikovia filmov a seriálov. Prehrávanie na webe je možné ihneď bez nutnosti registrácie. Před pár dny měla na stanici Showtime premiéru první epizoda osmé a zároveň závěrečné řady špionážního thrilleru Ve jménu vlasti (Homeland).Diváky zavádí do Afganistánu. Tamější situaci se pokusí vyřešit Saul (Mandy Patinkin), který si na pomoc povolal Carrie (Claire Danes), a to navzdory lékařskému doporučení.Carrie totiž na konci minulé série strávila ... Homeland (TV Series 2011-2020) on IMDb: Movies, TV, Celebs, and more... České titulky | Ve jménu vlasti (Homeland) S02E10 | pro verzi: BluRay - 720p.BluRay.x264-Counterfeit - STÁHNOUT | pro verzi: HDTV - EVOLVE, PROPER AFG, PROPER 720p-EVOLVE - STÁHNOUT Homeland Ve jménu vlasti. Žánr Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller. IMDb 8.4. ČSFD 88%. Trailer Spustit. Obsah. Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní" z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem ... Ve jménu vlasti je dramatický seriál z roku 2011, sp...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Kaplan
DIMENZE
9,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeland. Ve jménu vlasti.pdf

POPIS

Bejrút, rok 2006. Agentka CIA Carrie Mathisonová vyklouzne s vypětím všech sil z vražedné léčky, jež měla být původně zcela rutinním zpravodajským úkolem. Když se vzápětí pustí do sporu se svým nadřízeným ohledně toho, kdo kompromitující situaci zavinil, je obratem poslána zpět do USA. Ani tam neustává v pokusech očistit své jméno; navíc tuší, že se kdesi připravuje velký teroristický útok, a je odhodlána mu za každou cenu zabránit. V jejím pátrání jí pomáhá i vlastní psychická dispozice: jelikož Carrie od útlého mládí trpí bipolární poruchou (což musí v CIA skrývat, aby nepřišla o práci), má zvláštní nadání pro rozpoznávání a předvídání nejrůznějších vzorců chování. Podaří se jí rozplést teroristickou síť, která zasahuje kdovíkam? Napínavý, nesmírně čtivý thriller čtenáře zavede do prostředí tajných služeb a válečných operací na Blízkém východě, v Iráku a ve Spojených státech; krom toho nabízí jedinečný vhled do duše agentky CIA, zmítané pochybami o sobě samé i o povaze své „služby vlasti“., Andrew Kaplan je autor špionážních bestselerů jako Scorpion Betrayal, Scorpion Winter či Scorpion Deception. Jeho knihy jsou označovány za „zlatý standard thrilleru“ a byly přeloženy do více než dvaceti světových jazyků.

Chcete si přečíst knihu?Homeland. Ve jménu vlasti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Kaplan. Číst Homeland. Ve jménu vlasti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY