Vybrané spisy C. G. Junga

Vybrané spisy C. G. Junga - Carl Gustav Jung, | Jesuslecitona.org

...xní obraz člověka a rozvinul celistvou koncepci procesu uzdravení ... Kniha: Vybrané spisy C.G. Junga (Verena Kastová a Ingrid ... ... . Podle renomovaných jungovských analytiček Vereny Kastové a Ingrid Riedelové je v Ju... Všechny informace o produktu Kniha Vybrané spisy C. G. Junga, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vybrané spisy C. G. Junga. Kniha: Vybrané spisy C.G. Junga (Verena Kastová a Ingrid Riedel). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vybrané spisy C.G. Junga. Verena Kastová, Ingrid Riedel. C. G. Jung ve svých spise ... Kniha: Vybrané spisy C.G. Junga (Verena Kastová a Ingrid ... ... .G. Junga. Verena Kastová, Ingrid Riedel. C. G. Jung ve svých spisech předložil svůj komplexní obraz člověka a rozvinul celistvou koncepci procesu uzdravení. Vybrané spisy C. G. Junga kniha od: Carl Gustav Jung, Verena Kast, Ingrid Riedel. 95 % 12 hodnocení ... Kupte knihu Vybrané spisy C.G. Junga (Verena Kastová, Ingrid Riedel) s 6 % zľavou za 15.14 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Vybrané spisy C.G. Junga - Kastová, Verena; Riedel, Ingrid ; Výbor přednášek švýcarského myslitele C. G. Junga, které jsou klíčové pro pochopení jeho analytické psychologie, v níž vytvořil komplexní obraz člověka a nastínil cestu k jeho ... Jung. Vybrané spisy C. G. Junga. Verena Kast, Ingrid Riedel (eds.) Obsah: Předmluva. Analytická psychologie. Úvodní poznámka k původnímu vydání Hledáte Vybrané spisy C. G. Junga od Verena Kastová,Ingrid Riedel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vybrané s...

INFORMACE

AUTOR
Carl Gustav Jung,
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Vybrané spisy C. G. Junga.pdf

POPIS

C. G. Jung ve svých spisech předložil svůj komplexní obraz člověka a rozvinul celistvou koncepci procesu uzdravení. Podle renomovaných jungovských analytiček Vereny Kastové a Ingrid Riedelové je v Jungově díle centrální pojetí tvořivé dimenze, stávání se a rozvoje, jež je vlastní každé existenci. Má-li člověk, byť jen v nepatrné míře přístup k této tvořivé dimenzi, může docházet k jeho růstu. Proto se Jung vztahuje tak často k sebeúzdravným silám v člověku a k jeho zdrojům. S tímto ohledem editorky vybraly zásadní a dobře srozumitelné Jungovy texty (např. Analytická psychologie, O vztahu psychoterapie k duchovní péči, Cíle psychoterapie atd.), které již generacím psychoterapeutů poskytují praktická vodítka pro jejich terapeutickou práci.

Chcete si přečíst knihu?Vybrané spisy C. G. Junga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Gustav Jung,. Číst Vybrané spisy C. G. Junga Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY