Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu

Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Brian L. Weiss | Jesuslecitona.org

...ního klidu. Kdo napsal knihu Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu? Autorem je Brian L ... Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu | Knihy.ABZ.cz ... . Weiss. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. 0 hodnocení Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu B ... Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu ... . Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu Brian L. Weiss. Väzba: ... Uvolnění stresu, dosažení vnitřn.. € 10.14 € 11.70. Minulými životy k uzdravení ... E-kniha: Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu (Brian L. Weiss). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Elektronická kniha Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Uvolnění stresu, dosažení... Ebook elektronická kniha Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - autor Weiss Brian L. - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Od nepohody k nalezení vnitřního míru. Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví? Vyberte si. Kupte knihu Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu od Brian L. Weiss na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu + CD. Brian L. Weiss **Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví? Vyberte si.** **Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Objednávejte knihu Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Od nepohody k nalezení vnitřního míru + CD v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Od nepohody k nalezení vnitřního míru, součástí knihy je CD s antistresovou nahrávkou. Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - Brian L. Weiss | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu (e-kniha) - Brian L. Weiss - Stres je zabiják - o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere nám pocit štěstí a radost ze života, poškozuje zdraví a snižuje vitalitu. Naopak zvyšuje krevní tlak a přímo ničí srd Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu - 16 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena ... Nahrávka na přibaleném CD vás povede k blahodárnému uvolnění. Umožní vám zbavit se napětí, které škodí vašemu tělu i duchu. Pomůže vám odstranit bloky a překážky bránící vnitřnímu míru a spokojenosti a ......

INFORMACE

AUTOR
Brian L. Weiss
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu.pdf

POPIS

Stres je zabiják – o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere nám pocit štěstí a radost ze života, poškozuje zdraví a snižuje vitalitu. Naopak zvyšuje krevní tlak a přímo ničí srdce. Oslabuje imunitní systém a otvírá bránu nejrůznějším nemocem. Stresujeme se kvůli šéfovi, penězům, partnerským problémům, dětem… Proč to tedy dopustíme? Nemusíme si to nechat líbit. Stačí se naučit několika velice snadným, ale nesmírně účinným relaxačním technikám. „Zkuste to,“ nabádá nás doktor Weiss. „Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.“ Přesvědčte se sami. A protože samotná četba by nejspíš nestačila, nabízíme vám ještě něco navíc. K e-knize dostanete také soubor MP3, který vás povede k blahodárnému uvolnění. Umožní vám zbavit se napětí, které škodí vašemu tělu i duchu. Pomůže vám odstranit bloky a překážky bránící vnitřnímu míru a spokojenosti a ochrání vás před mnoha chorobami a potížemi.Soubor MP3 má velikost 350 MB.

Chcete si přečíst knihu?Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian L. Weiss. Číst Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY