Bystřicko na starých pohlednicích: I. díl

Bystřicko na starých pohlednicích: I. díl - Vladimír Cisár, | Jesuslecitona.org

..., Remeš, Ivan a Šustr, Milan Nakladatel: Tváře - Jitka Průžová EAN: 9788090549586 ISBN: 978-80-905495-8-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 108 stran, česky Rozměry: 22,8 × 23 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Bystřicko na starých pohlednicích I.; Cisár Vladimír ... ... . vydání) Kniha: Bystřicko na starých pohlednicích I. díl Autor: Vladimír Cisár ; kolektiv Celobarevná publikace v pevné vazbě představuje prostřednictvím dobových pohlednic 16 obcí z okolí Bystřice nad Pernštejnem. Všechny informace o produktu Kniha Bystřicko na starých pohlednicích. I. díl - Milan Šustr, Vladimír Cisár, Ivan Remeš - Průžová Jitka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení ... Nakladatelství Tváře - Knihy ... . Všechny informace o produktu Kniha Bystřicko na starých pohlednicích. I. díl - Milan Šustr, Vladimír Cisár, Ivan Remeš - Průžová Jitka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bystřicko na starých pohlednicích. I. díl - Milan Šustr, Vladimír Cisár, Ivan Remeš - Průžová Jitka. Bystřicko na starých pohlednicích II. - Milan Šustr, Vladimír Cisár, Ivan Remeš. Celobarevná publikace představí na starých pohlednicích místní části Bystři...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Cisár,
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Bystřicko na starých pohlednicích: I. díl.pdf

POPIS

Celobarevná publikace v pevné vazbě představuje prostřednictvím dobových pohlednic 16 obcí z okolí Bystřice nad Pernštejnem. V knize jsou zachyceny mimo jiné i obce Moravec, Strážek, Rozsochy, Rožná, Dolní Rožínka či Zvole, ve které se nachází kostel sv. Václava postavený podle plánu stavitele Jana Blažeje Santiniho Aichela. Historické pohlednice doplňují v knize fotografie, které nabízí čtenáři srovnání minulosti a současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Bystřicko na starých pohlednicích: I. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Cisár,. Číst Bystřicko na starých pohlednicích: I. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY