O modrém světle

O modrém světle - Daniela Krolupperová | Jesuslecitona.org

...perová, Daniela Nakladatel: Portál EAN: 9788026207054 ISBN: 978-80-262-0705-4 Ilustrace: Bergmannová, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 17 × 22 cm Rok vydání: 2014 (1 ... O modrém světle - Daniela Krolupperová - Megaknihy.cz ... . vydání) O modrém světle - kapitola 5. Strašlivý drak. Městská knihovna Dobříš ... Vážení přátelé, tady je 5. díly našeho čtení pro prvňáčky :) O modrém světle - kapitola 5. Strašlivý drak V poutavém a napínavém „příběhu v příběhu" se seznámíme s vyprávěním o chlapci Otíkovi, který nerad čte a nemá vztah ke knížkám. Dostal však pohádkový příb ... Městská knihovna Dobříš - O modrém světle - kapitola 1 ... ... . Strašlivý drak V poutavém a napínavém „příběhu v příběhu" se seznámíme s vyprávěním o chlapci Otíkovi, který nerad čte a nemá vztah ke knížkám. Dostal však pohádkový příběh o modrém světle a chtěl by se dozvědět, jestli mládenec Jaromír zlomí moc kouzla, jímž mu zlý černokněžník ukradl zrak. Otíkovu zvědavost navíc zvyšuje skutečné modré světlo v okně ... V poutavém a napínavém „příběhu v příběhu" se seznámíme s vyprávěním o chlapci Ot...

INFORMACE

AUTOR
Daniela Krolupperová
DIMENZE
9,24 MB
NÁZEV SOUBORU
O modrém světle.pdf

POPIS

V poutavém a napínavém „příběhu v příběhu“ se seznámíme s vyprávěním o chlapci Otíkovi, který nerad čte a nemá vztah ke knížkám. Dostal však pohádkový příběh o modrém světle a chtěl by se dozvědět, jestli mládenec Jaromír zlomí moc kouzla, jímž mu zlý černokněžník ukradl zrak. Otíkovu zvědavost navíc zvyšuje skutečné modré světlo v okně protějšího domu. Přemůže Jaromír hrozné kouzlo a podaří se Otíkovi překonat těžkosti při čtení? A jak je to se záhadou modrého světla? Současně s líčením dětského objevování přitažlivosti knížek autorka postupně rozvíjí pohádkový děj, v němž se tajemně proplétá skutečnost z Otíkova okolí a děj pohádky o boji s nezdarem a zlými kouzly.

Chcete si přečíst knihu?O modrém světle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Číst O modrém světle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY