Pan Lišák má knihy rád!

Pan Lišák má knihy rád! - Franziska Biermannová | Jesuslecitona.org

...u dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá ... Kniha Pan Lišák má knihy rád! | Moja-Kniha.sk ... . Svou zálibou v knihách tedy nejen naplňuje touhu po vzdělání, nýbrž i zahání hlad. A ten má stále obrovitý. Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Svou zálibou v knihách tedy nejen naplňuje touhu po vzdělání,... Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má r ... Franziska Biermann - Levné Knihy Online - Megaknihy.cz ... ... Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Svou zálibou v knihách tedy nejen naplňuje touhu po vzdělání, nýbrž i zahání hlad. A ten má stále obrovitý. Nezastaví se ani před knihami z městské knihovny. Jednoho dne však ... Pan Lišák má knihy rád! - Biermannová Franziska - Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Svou zálibou v knihá Pan Lišák má knihy rád! - hodnocení knihy Knihu hodnotilo 45 uživatelů. V pondělí 14.10. vás zveme do bílovické knihovny na další společné čtení. Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Svou zálibou v knihách tedy nejen naplňuje touhu po vzdělání, Hlavní stránka › Kalendář akcí › Pan Lišák má knihy rád. Pan Lišák má knihy rád . Čtení pro nejmenší. Datum. 19.6.2019 16:30. Místo konání ... 3x kniha Pan Lišák má knihy rád. Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Zálibou v knihách tedy nejen naplňuje svou touhu po vzdělání, nýbrž i zahání hlad. Pan Lišák má knihy rád!. Kdo napsal knihu Pan Lišák má knihy rád!? Autorem je Franziska Biermann. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pan Lišák má knihy rád! Franziska Biermannová ; [z němčiny přeložila Hana Linhartová] Biermann, Franziska, Biermann, Franziska, Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) ... Pan Lišák má knihy rád! (Franziska Biermannová) literatura pro děti (čte lounský dětský tým) Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá....

INFORMACE

AUTOR
Franziska Biermannová
DIMENZE
9,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Lišák má knihy rád!.pdf

POPIS

Malý pan Lišák má moc rád knihy. Co to znamená, že je má rád? Má je rád opravdu a natolik, že pokaždé, když nějakou dočte do konce, tak ji se špetkou soli a trochou pepře spořádá. Svou zálibou v knihách tedy nejen naplňuje touhu po vzdělání, nýbrž i zahání hlad. A ten má stále obrovitý. Nezastaví se ani před knihami z městské knihovny. Jednoho dne však vezme útokem knihkupectví, a pak už ho nečeká nic jiného než cesta do vězení…Úžasně vtipný příběh pro všechny milovníky knih bez rozdílu věku!

Chcete si přečíst knihu?Pan Lišák má knihy rád! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franziska Biermannová. Číst Pan Lišák má knihy rád! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY