Mandaly odpuštění: Svoboda srdce

Mandaly odpuštění: Svoboda srdce - Jana Němcová | Jesuslecitona.org

.... MANDALY. VŠECHNY MANDALY; ... MANDALY ODPUŠTĚNÍ - SVOBODA SRDCE JANA NĚMCOVÁ ... Mandaly odpuštění - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... ... Mandaly odpuštění; Mandaly důvěry; Mandaly pro ženy; Mandaly zklidnění; Mandaly sebevědomí; Mandaly intuice; Mandaly štěstí; Mandaly odvahy; Mandaly života; Hrajeme si s pastelkami; Mandaly hojnosti; Mandaly - cesta do nitra; Rozkvetlé srdce; Mandaly osvobození; Keltské mandaly lásky; Čakrové mandaly; Vybarvujeme mandaly ... Mandaly odpuštění pomáhají uvolnit: křivdy, pocity viny, pocity lítosti, z ... Mandaly odpuštění - Svoboda srdce - Němcová Jana ... ... ... Mandaly odpuštění pomáhají uvolnit: křivdy, pocity viny, pocity lítosti, zármutek, minulá pochybení. Při malování těchto mandal se přirozeně dostává ke slovu vaše pocitová část, která umí uvolnit i dávno zapomenuté negativní pocity a umožní vám tak osvobodit se od minulosti, která vás brzdí. Mandaly odpuštění pomáhají uvolnit: křivdy, pocity viny, pocity lítosti, zármutek, minulá pochybení. Při malování těchto mandal se přirozeně dostává ke slovu vaše pocitová část, která umí uvo...

INFORMACE

AUTOR
Jana Němcová
DIMENZE
8,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Mandaly odpuštění: Svoboda srdce.pdf

POPIS

Proč odpustit? Odpuštění navrátí do vašeho života radost z maličkostí, spontánnost, čistotu - jako to vidíme u malých dětí. Mandaly odpuštění pomáhají uvolnit: křivdy, pocity viny, pocity lítosti, zármutek, minulá pochybení. Při malování těchto mandal se přirozeně dostává ke slovu vaše pocitová část, která umí uvolnit i dávno zapomenuté negativní pocity a umožní vám tak osvobodit se od minulosti, která vás brzdí.

Chcete si přečíst knihu?Mandaly odpuštění: Svoboda srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Němcová. Číst Mandaly odpuštění: Svoboda srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY