Král: Bratrstvo černé dýky 12

Král: Bratrstvo černé dýky 12 - J. R. Ward | Jesuslecitona.org

... bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete ... Cukrblik blog :): J. R. Ward - Král (Bratrstvo černé dýky #12) ... . Kromě zbrusu nové novely Otec ze Video slouží pouze k představě. Category Howto & Style; Suggested by HAAWK for a 3rd Party Monetize Your Music Today! První díl série Bratrstvo černé dýky. Když jsem na knihu narazila, nelíbila se mi. Obálka mi přišla nevkusná a anotace taky nic moc. Jenomže recenze na knihu byly super tak jsem knihu koupila - tím to všechno začalo. Jsem závislák na této sérii,protože příběh vás ... Bratrstvo černé dýky 12 - Král - J.R. Ward | Elektronická ... ... . Jsem závislák na této sérii,protože příběh vás pohltí a přepadne. Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo - s pomocí své milované družky. Koruna ho však na hlavě tíží. Válka s Vyhlazovací společností stále zuří, hrozba Bastardů trefuje do černého a Wrath je nucen činit rozhodnutí, která ohrožují všechno - a všechny.Beth Randallová se domnívala, že ví, do ......

INFORMACE

AUTOR
J. R. Ward
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Král: Bratrstvo černé dýky 12.pdf

POPIS

Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo – s pomocí své milované družky. Koruna ho však na hlavě tíží. Válka s Vyhlazovací společností stále zuří, hrozba Bastardů trefuje do černého a Wrath je nucen činit rozhodnutí, která ohrožují všechno – a všechny. Beth Randallová se domnívala, že ví, do čeho jde, když spojila svůj život s posledním čistokrevným upírem na planetě: nebude to procházka růžovým sadem. Jenže když se rozhodne, že chce dítě, není připravená na Wrathovu reakci – ani na propast, která tím mezi nimi vznikne. Otázka zní: zvítězí pravá láska... nebo ji přemůže trýznivé dědictví?

Chcete si přečíst knihu?Král: Bratrstvo černé dýky 12 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. Ward. Číst Král: Bratrstvo černé dýky 12 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY