Santiniho jazyk

Santiniho jazyk - Miloš Urban | Jesuslecitona.org

...ra Leonarda a k tomu autor přimíchal komerční taháky ... Miloš Urban - Wikipedie ... . SANTINI'S ENIGMA / Santiniho Jazyk [rev_slider_vc alias="SANTINY"] Synopsis. ... The Czech and Slovak Film Festival will be graced by the presence of the film-maker himself on Friday the 20th October and after the screening of the Angel of the Lord 2. We are happy to announce that we are planning to organize a debate/after-party with Jiri ... Tolik slov a takové ticho! Miloš Urban: Santiniho j ... Santiniho jazyk - Miloš Urban | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Tolik slov a takové ticho! Miloš Urban: Santiniho jazyk, Román světla, Argo, Praha 2005, 400 str. . Motto Dva a jedna je dvacet jedna značí komplikaci, pokus o nestandardní cestu, o vymknutí se zavedeným postupům.Z okolností románové historie Miloše Urbana (nar. 1967) však vychází stále ono tradiční fádní, očekávatelné počítání, že dva plus jedna jsou „jen" tři....

INFORMACE

AUTOR
Miloš Urban
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Santiniho jazyk.pdf

POPIS

Román Miloše Urbana je nebezpečným pátráním po tajemství univerzální věty. Existuje vůbec? Nebo je to chiméra? A proč někdo neváhá prolít krev, jen aby zůstala utajena? Martin Urann je zaměstnancem reklamky, kterému docházejí nápady, a tak mu hrozí propuštění. Dostane však ještě jednu šanci, úkol, do něhož se nikomu jinému nechce a nikdo nevěří v jeho splnitelnost. Martin Urann musí vymyslet slogan, který by platil pro všechny lidi a všechny situace a mohl by prodat jakékoli zboží. Ve svém zoufalství se hrdina chytne toho, co mu jako první přijde do cesty. Je to dívka, jež čte v metru knihu o světcích, hvězdách a kostelech. Odpověď je možná právě v této knize a inkoustem může být krev. První Urbanův román od dob Poslední tečky za Rukopisy, který není tak úplně černý. Lze jej rovněž číst jako volné pokračování románu Stín katedrály.

Chcete si přečíst knihu?Santiniho jazyk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Urban. Číst Santiniho jazyk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY