Nauč se tvořit 2

Nauč se tvořit 2 - Rosa M. Curto | Jesuslecitona.org

...řátka na statku. Autor: Curto Rosa M. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce ... Kniha Nauč se tvořit 2 - Prstové maňásky a zvířátka na ... ... . Prstové maňásky a zvířátka ze statku S touto názornou příručkou se děti zábavnou formou krok za krokem naučí vyrábět veselé postavičky z papíru. Nauč se tvořit 2 - Prstové maňásky a zvířátka na statku - Curto Rosa M. - Prstové maňásky a zvířátka ze statku S touto názornou příručkou se děti zábavnou formou krok za krokem naučí vyrábět veselé postavičky z papíru. V první části knížky naleznou n Nauč se tvořit porovnaj ceny v 8 obchodoch od 1.22 spo ... Nauč se tvořit 2 - Rosa M. Curto — Kniha.cz ... . V první části knížky naleznou n Nauč se tvořit porovnaj ceny v 8 obchodoch od 1.22 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NAUČ SE TVOŘIT (ROSA M. CURTO) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Obsah knihy: Nauč se tvořit. S touto názornou příručkou se děti od předškolního věku krok za krokem a zábavnou formou naučí tvořit předměty z nejrůznějších druhů papíru. V první části knížky naleznou návody, jak si vyrobit například plující loď, domek se zahrádkou, listnatý strom, kouzelného motýlka nebo ... Nejlepší a nejmodernější aplikace na rychlé procvičování českého pravopisu, například cestou do školy nebo do práce, jak na telefonu, tak na tabletu. A protože nejlepší je škola hrou, díky propojení s Google Games můžeš sbírat odznáčky, body a soupeřit se svými kamarády nebo zbytkem světa. Aplikace také obsahuje jednoduché taháky na vyjmenovaná slova a ... Nauč se tvořit 2 - Prstové maňásky a zvířátka na statku. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 29,00 Cena bez DPH 26,36 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Rosa M. Curto
DIMENZE
7,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Nauč se tvořit 2.pdf

POPIS

Prstové maňásky a zvířátka ze statku S touto názornou příručkou se děti zábavnou formou krok za krokem naučí vyrábět veselé postavičky z papíru. V první části knížky naleznou návody na prstové maňásky, které báječně využijí při hraní pohádek a vlastních příběhů. V druhé části je čeká spousta nápadů na užitečná zvířátka ze statku. Tvůrčí přístup k rozvoji výtvarného cítění a manuální zručnosti dětí ocení rodiče i učitelé.

Chcete si přečíst knihu?Nauč se tvořit 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosa M. Curto. Číst Nauč se tvořit 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY