Dušinec

Dušinec - Jan Delong | Jesuslecitona.org

...rofile in the book O městech a lidech. He is a member of the library team that earned the title Library of the Year in 2015 ... Jan Delong - Aspen Institute Central Europe ... . He published a collection of poems called Dušinec in 2014. Dušinec - Delong Jan - Staré diapozitivy zachycující fragmenty dětství; panelová zástavba zakousnutá do podhůří Slezských Beskyd; obludný „werk" železáren, jejichž tep dnem i nocí pulzuje srdečním svalem kraje. Sbírka mladého třineckého autora Jana D Kniha 'Staré diapozitivy zachycující fragmenty dětství; panelová zástav ... Dušinec - Delong Jan | Artforum - dobrodružstvo myslenia ... . Sbírka mladého třineckého autora Jana D Kniha 'Staré diapozitivy zachycující fragmenty dětství; panelová zástavba zakousnutá do podhůří Slezských Beskyd; obludný „werk" železáren, jejichž tep dnem i nocí pulzuje srdečním svalem kraje. Sbírka mladého třineckého autora Jana Delonga vědomě pracuje se sociálním i jazykovým koloritem industriálního města na česko-polském pomezí, aniž by na něm ... Delong, Jan: Dušinec. Třinecký básník Jan Delong se ve svém debutu představuje jako autor, kterého bude stát za to sledovat i v budoucnu. Celá recenze 10.03.2015. Michael Alexa. iLiteratura. Autor/Autorka Kategorie a témata Bibliografické údaje Název: Dušinec ... Staré diapozitivy zachycující fragmenty dětství, panelová zástavba zakousnutá do podhůří Slezských Beskyd, obludný „werk" železáren,jejichž tep dnem i nocí pulzuje srdečním svalem kraje. Sbírka mladého třineckého autora Jana Delonga vědomě pracuje se sociálním i jazykovým koloritem industriálního města na česko-polském pomezí, aniž by na něm okatě ... Nebory - Dušinec - nové vyhlášení" (dále též „stavba" nebo „dílo"), v rozsahu podle: 1.1. projektové dokumentace pro provedení stavby zpracované společností DOPRAVOPROJEKT OSTRAVA spol. s r. o., Masarykovo náměstí 5/5, 702 00 Ostrava a to všech jejich částí, které byly součástí zadávacích podmínek; Smlouvač.256/2016 oposkytnutífinančníchprostředků zrozpočtuStátníhofondudopravníinfrastrukturynarok2016 Článek1 Smluvnístrany ... Počet stran: 57, Cena: 117 Kč, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: Perplex, Básnická prvotina třineckého autora přináší verše, které mapují proměny krajiny vnitřního světa od dětských let až do dospělosti. Ná...

INFORMACE

AUTOR
Jan Delong
DIMENZE
12,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Dušinec.pdf

POPIS

Staré diapozitivy zachycující fragmenty dětství; panelová zástavba zakousnutá do podhůří Slezských Beskyd; obludný „werk“ železáren, jejichž tep dnem i nocí pulzuje srdečním svalem kraje. Sbírka mladého třineckého autora Jana Delonga vědomě pracuje se sociálním i jazykovým koloritem industriálního města na česko-polském pomezí, aniž by na něm okatě stavěla laciným vzýváním lokálního svérázu. S jistotou ne vždy vlastní debutujícím básníkům ohmatává jemné předivo vztahů k lidem, věcem a místům souhrnně utvářejícím autorův „Dušinec“ – místo obývané duší, jež knize propůjčuje jméno i pomyslnou adresu.

Chcete si přečíst knihu?Dušinec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Delong. Číst Dušinec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY