Po Praze chodím

Po Praze chodím - František Nepil | Jesuslecitona.org

... pamětníky i milovníky starých časů doplněná ilustracemi pražských zákoutí provází čtenáře po pražských vinárnách, některých stále existujících, jiných dávno zaniklých ... Po Praze chodím - František Nepil | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Po Praze chodím - František Nepil, Vydavateľ: Knižní klub, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 80, Rok vydania: 2014 Mistrovství Evropy nemusí být jen o hokeji, fotbale nebo ženské kráse. Nedávno proběhlo v belgickém Bruselu klání o nejlepší řidiče a řidičky tramvají. A naše Nikol Pravdová vybojovala bronz! Energická blondýnka a máma dvou dcer vozí bezpečně Pražáky už osm let. Ochotně se rozpovídala nejen o úskalích a radostech své profese. P ... Po Praze chodím | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . A naše Nikol Pravdová vybojovala bronz! Energická blondýnka a máma dvou dcer vozí bezpečně Pražáky už osm let. Ochotně se rozpovídala nejen o úskalích a radostech své profese. Půvabná knížka pro pamětníky i milovníky starých časů doplněná ilustracemi pražských zákoutí provází čtenáře po pražských vinárnách, některých stále existujících, jiných dávno zaniklých. Neopakovatelná atmosféra podniků jako Vikárka, U Tří Housliček, U Pavouka, U Plebána i jiných, jak ji předává František Nepil, jeden z nejčeštějších autorů ... Po Praze chodím je další krásná knížka od báječného spisovatele Františka Nepila. V této knížce najdete celkem patnáct příběhů o pražských vinárnách, které buď už neexistují, některé můžeme navštívit ale i dnes. Navštívíte podnik U Zelené žáby, U Zlaté konvice, U zlaté hrušky a mnoho dalších ... Inzerát Po Praze chodím . v okrese Hlavní město Praha, cena 100Kč, od knihysb123 na Sbazar.cz. Popis: František Nepil, kapitoly o staropražských vinárnách, RESTAURACE A JÍDELNY 1982 MYSLBEK OČIMA AUTORA ING. ARCH. HÖLZELA „Pokud chodím po Praze, vědomě volím cesty kolem." 26.10.2015 11:10 Tisková zpráva: „Parcela Myslbek byla prázdná od roku 1936, zbouraly se domy pro stavbu Union banky, pak válka, pak nic....

INFORMACE

AUTOR
František Nepil
DIMENZE
5,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Po Praze chodím.pdf

POPIS

Půvabná knížka pro pamětníky i milovníky starých časů doplněná ilustracemi pražských zákoutí provází čtenáře po pražských vinárnách, některých stále existujících, jiných dávno zaniklých. Neopakovatelná atmosféra podniků jako Vikárka, U Tří Housliček, U Pavouka, U Plebána i jiných, jak ji předává František Nepil, jeden z nejčeštějších autorů, dojme a potěší všechny milovníky již téměř zmizelé Prahy.

Chcete si přečíst knihu?Po Praze chodím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Nepil. Číst Po Praze chodím Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY