Malý pranostikář

Malý pranostikář - Klára Trnková | Jesuslecitona.org

...dář 2015 - Jiří Trnka Tradice a zvyky + Malý pranostikář Celkové hodnocení Autor : Trnková, Klára,Trnka, Jiří Nakladatel : Studio Trnka Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se často k úrodě, ale i k běžnému životu ... Malý pranostikář - Klára Trnková — Kniha.cz ... . Odpozorované jevy, pravidelně se opakující každým rokem, přinášely často rozumné, někdy... Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se... (Bežná cena knihy 5,56 €, iba na PreSkoly.sk zľava 22%) Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich ... Malý pranostikář - Studio Trnka ... ... Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se... (Bežná cena knihy 5,56 €, iba na PreSkoly.sk zľava 22%) Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se ... Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se často k úrodě, ale i k běžnému životu. Malý pranostikář - Trnková Klára, Trnka Jiří - Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se často k úrodě, ale i k běžnému Klára Trnková, Jiří Trnka - Malý pranostikář Velmi dobrý stav Sledujte také další mé aukce , při koupi více položek platíte vždy jen 1 poštovné . Nejste spokojeni s cenou? Nabídněte mi vlastní představu o férové ceně . Každý den přidávám nové zboží i starší kousky jako knihy, CD, DVD, plakáty, hračky, šperky, elektro … Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se často k úrodě, ale i k běžnému životu. Odpozorované jevy, pravidelně se opakující každým rokem, přinášely často rozumné, někdy ... Kalendář představí tradiční české zvyky, hry a zábavy našich předků v průběhu celého roku.Každý týden si připomeneme, jak dříve běžely všední dny, jaké práce byly obvyklé, co se jídávalo a jaké svátky slavili naši předkové. Kalendář je doplněn lidovými pí ... Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které ... Kód: 0244141 Autor: Trnková Klára, Trnka Jiří, EAN: 9788087678381 Dostupnost: 20 - 30ks. ks. Cena s DPH: OPĚT MOŽNOST ÚHRADY OBJEDNÁVEK I DOBÍRKOU. A BALÍKY ODESÍLÁME JIŽ 2x TÝDNĚ. Děkujeme za pochopení a přejeme všem sílu a pevné zdraví....

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
9,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý pranostikář.pdf

POPIS

Malý pranostikář je sestaven z nejznámějších, i méně známých pranostik, které vycházely ze zkušeností našich předků s proměnlivostí počasí a odrážely poznatky vztahující se často k úrodě, ale i k běžnému životu. Odpozorované jevy, pravidelně se opakující každým rokem, přinášely často rozumné, někdy ale zábavné až absurdní výtvory lidové slovesnosti. Pranostiky jsou uspořádány podle měsíců, ke kterým se vztahují a jsou doplněny ilustracemi Jiřího Trnky.

Chcete si přečíst knihu?Malý pranostikář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Malý pranostikář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY