To podstatné

To podstatné - Iris Hanika | Jesuslecitona.org

...leny, vety, súvetia. Mají pouze tvar množného čísla, a to bez ohledu na to, zda označují pouze jedno podstatné jméno nebo více ... 3.B Tretia vyučovacia hodina - Všeobecné a vlastné ... ... . Do podstatných jmen pomnožných patří další poddruhy. Názvy předmětů složených původně ze dvou nebo více částí. Příklad: šachy, plavky, kamna, vidle, kalhoty, nůžky, hodinky, housl 3.B Piata vyučovacia hodina - Podstatné mená - Vlastné mená zvierat - Duration: 9:19. Gabriela Kiššov ... Co jsou podstatná jména pomnožná a jak je poznat? Úplně jednoduše bychom mohli říct, že pomnožná pods ... Podstatná jména - aneb jak na ně vyzrát! PRAVIDLA ... ... . Gabriela Kiššov ... Co jsou podstatná jména pomnožná a jak je poznat? Úplně jednoduše bychom mohli říct, že pomnožná podstatná jména mají pouze tvary množného čísla a to i v případě, že označují pouze jednu věc.Například tvar kalhoty použijeme, ať mluvíme o jednom kusu oblečení, který máme zrovna na sobě, i v případě, že mluvíme o všech kusech, které mám...

INFORMACE

AUTOR
Iris Hanika
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
To podstatné.pdf

POPIS

Být nešťastným se může stát celoživotním úkolem. V životě Hanse Frambacha je pocit neštěstí tím zásadním. Jako zaměstnanec Institutu pro spravování minulosti vyhodnocuje pozůstalosti obětí nacismu a neštěstí tak dokonce i archivuje. Ústředním tématem knihy však není osobní paměť, ale byrokratizovaná kultura paměti, která se stále více vzdaluje od prvotního popudu - hrůzných činů holocaustu. S románem Das Eigentliche podává Iris Hanika naléhavou výpověď o tom, jak nakládáme s minulostí.

Chcete si přečíst knihu?To podstatné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iris Hanika. Číst To podstatné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY