Stavební kniha 2013: Nový život opuštěných staveb

Stavební kniha 2013: Nový život opuštěných staveb - - | Jesuslecitona.org

...spodářské stavby 150 Kč Stavební kniha 2017 - Návrat života do historických center měst 280 Kč Publikace Stavební kniha 2013 - Nový život opuštěných staveb v OK Plzeň ... Stavebni kniha 2013 | Sleviste.cz ... ... OK Praha - webinář - Netradiční stavební materiály a technologie (komerční) 4. květen 2020 ... OK Praha - webinář Umísťování a povolování staveb podle zákona č. 183/2006 Sb. a zákona č. 416/2009 Sb. podle právní úpravy k 1.1.2020. 5 ... Nový život opuštěných staveb - průmyslové dědictví Stavební kniha 2013. Nuselský most. Ochrana autorských práv u děl architekto ... Stavebni kniha 2013 | Sleviste.cz ... . podle právní úpravy k 1.1.2020. 5 ... Nový život opuštěných staveb - průmyslové dědictví Stavební kniha 2013. Nuselský most. Ochrana autorských práv u děl architektonických a urbanistických. Ochranná a bezpečnostní pásma ve výstavbě ... Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Josefa v Chrudimi „Muzeum barokních soch" a další. Na závěr tohoto setkání bude představena Ing. Pavlem Křečkem, předsedou ČKAIT, PhDr. Benjaminem Fragnerem a Ing. Šárkou Janouškovou, vedoucí střediska vzdělávání a informací ČKAIT, Stavební kniha 2013 „Nový život opuštěných staveb - Průmyslové dědictví". Nový život opuštěných staveb Tradiční publikace Stavební kniha se letos věnuje industriálnímu dědictví a především jeho znovuoživování. Že jde o jednu z nejpovedenějších Stavebních knih, svědčí i recenze docentky Sedlákové. 8-11 12-15 28-33 46-47 Stavební kniha 2013 - Nový život opuštěných staveb. Hodnocení produktu: 0%. naučná, 2014, 140, české. Stavební kniha se stala pravidelnou ročenkou, vydávanou vždy v dubnu, při příležitosti zahájení Mezinárodního stavebního veletrhu v Brně. Odborná část knihy má podtitul Nový......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavební kniha 2013: Nový život opuštěných staveb.pdf

POPIS

Stavební kniha se stala pravidelnou ročenkou, vydávanou vždy v dubnu, při příležitosti zahájení Mezinárodního stavebního veletrhu v Brně. Odborná část knihy má podtitul Nový život opuštěných staveb – průmyslové dědictví. Příspěvky jsou zaměřené na praktické otázky odlišných modelů investování konverzí industriálních staveb, na často problematické až kontroverzní naplňování požadavků na ekonomiku a energetickou efektivnost staveb, které procházejí zásadní přestavbou.Představeny jsou praktické příklady, např.: vápenka v Albeřicích, revitalizace pražského předměstí v Žatci, přestavba Předního mlýna v Českých Budějovicích na hotel Budweiss, transformace bývalého cukrovaru v Chrudimi, nové využití bývalého pivovaru v Lobči, zřízení kulturně vzdělávacího centra v bývalé těžní věži dolu Kukla v Oslavanech, transformace s dostavbou opuštěné výrobní haly ve Vítkovicích, obnova provozních drážních budov v Nižboru u Prahy, a vzdělávací a prezentační industriální areál – Plzeňská Techmánie.Samostatnou kapitolou je hledání nového využití pro poválečnou průmyslovou architekturu, zde doloženou přestavbou několika prázdných průmyslových budov ve Zlíně.Druhá část (36 str.) je věnována údajům Českého statistického úřadu o vývoji stavebnictví v roce 2012.Statisticky jsou zpracovány tabulky, grafy a komentáře dokumentující vývoj a strukturu stavebních prací, stavebních povolení a bytové výstavby.

Chcete si přečíst knihu?Stavební kniha 2013: Nový život opuštěných staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Stavební kniha 2013: Nový život opuštěných staveb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY