Jak zahojit truchlící srdce

Jak zahojit truchlící srdce - James van Praag, | Jesuslecitona.org

... Vydalo nakl. Sinergie v Praze roku 2014 ... Kniha: Jak zahojit truchlící srdce (Doreen Virtue a James ... ... .Obsahem knihy: Zármutek prožíváme každý jinak a nic z toho , co Vám řekneme, nevrátí Vašeho milovaného zpět. > Knihy > Jak zahojit truchlící srdce. Knihy Amulety a talismany Amulety stříbro Egyptské a Keltské Symboly východu Atlantida Andělé Ostatní Obecný kov Keltské amulety Altajské amulety Ostatní Amulety pro čtyřnohé miláčky Zvířetníková znamení Amulety ze zlata Nerez ocel ... Kupte knihu Jak zahojit truchlící ... Jak zahojit truchlící srdce - České Budějovice - Sbazar.cz ... ... Kupte knihu Jak zahojit truchlící srdce (Doreen Virtue) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů. Jak zahojit truchlící srdce. Doreen Virtue, Menna Van Praag. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Když truchlíme, potřebujeme utěšit a podpořit a tato knížka vám nabídne jak praktické rady, tak i duchovní útěchu. Každá stránka nabízí léčivé poselství ... Kniha: Jak zahojit truchlící srdce (Doreen Virtue a James van Praag). Nakupujte knihy onli...

INFORMACE

AUTOR
James van Praag,
DIMENZE
12,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak zahojit truchlící srdce.pdf

POPIS

Když truchlíme, potřebujeme utěšit a podpořit a tato knížka vám nabídne jak praktické rady, tak i duchovní útěchu. Každá stránka nabízí léčivé poselství, které vám pomůže vyrovnat se s vaší ztrátou. Knížka je napsána tak, abyste ji mohli náhodně otevřít na jakékoli stránce, nechat na sebe působit nádherné barevné ilustrace a léčivá poselství předávaná v textech. Zármutek prožíváme každý jinak a nic z toho, co vám řekneme, nevrátí vašeho milovaného zpět. Autoři vás však chtějí podpořit a poradit, jak žít dál. Také vám mohou pomoci lépe pochopit, proč váš blízký odešel do jiného světa a jak se můžete spojit s jeho věčnou duší. Věřte, že ve skutečnosti nikdo neodchází navždy a jednoho dne se opět setkáte…Procesem truchlení nemusíte procházet sami, jsou s vámi naše modlitby. Dovolte nám prosím, abychom vám v tomto obtížném období plném změn pomohli, a přijměte naše modlitby a slova podpory, která vám v této knize nabízíme.

Chcete si přečíst knihu?Jak zahojit truchlící srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James van Praag,. Číst Jak zahojit truchlící srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY